شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 231

14,610 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة استلام فوري | شقة غرفتين في Mar Ville – زايد

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع بالتقسيط في اكتوبر

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٦٦٬٢١٠ جنيه

    شقة 92م سكاي هاوس استلام فوري كومباوند سنترال بارك

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٣١٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مفروش بعقد إيجار في زيد الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٦٩٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة شقة 205م جاهزة في O West

    Egypt Best Properties logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬١١٣٬٢٠٠ جنيه

    شقة 128م بمقدم 5% برايم لوكيشن في فاي نيو زايد

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ١١٠٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٧٢٬٧٦٥ جنيه

    شقه 94م سكاي هاوس استلام فوري كومباوند سنترال بارك

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    شارع جمال عبد الناصر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٣٠٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ارضي بجاردن للبيع امام اعمار استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى شقة متشطبة بسعر لقطة فى زيد تاورز

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري باقل سعر في حدايق اكتوبر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فندقي مؤجر في أبراج زيد – عائد فوري

    Egypt Best Properties logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٦٩٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى متشطبه بالتكيفات لوكيشين اوبن فيو

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فورى للبيع ف نيو جيزة بارك فيو

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في أبراج زيد – مؤجر وجاهز

    Egypt Best Properties logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٦٩٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور تالت متشطبه بالتكيفات والمطبخ فيو مفتوح .

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس أمام بيفرلي هيلز - بخصم خاص على الكاش

    Inn Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٦٨٬٩١٠ جنيه

    شقه 132م سكاي هاوس استلام فوري في سنترال بارك

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٠٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة فوري متشطبة في West View – الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة فورى للبيع ف نيو جيزة بارك فيو

    The Way logo image

4

    3

    ٢٨٨ متر مربع

    ١٠٧٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف و غرفة مربية جاهزة للسكن زيد الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٥٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في اميز لوكيشن استلام فوري

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٢٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٥٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في اكتوبر بلازا متشطبة بالتكييفات .

    Egypt Best Properties logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٠٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة فورى للبيع ف نيو جيزة بارك فيو

    The Way logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٧٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة استلام فوري ف الشيخ زايد من لافيستا

    Property Hills Star logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن غرفتين نوم في أو ويست لسرعة البيع

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٧٬٨٢٠ جنيه/متر مربع