شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 212

14,610 عقارات أخرى
  • 22

    شقة

    ١١٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 170م بالتكيفات- بالم باركس – بالم هيلز

    Property Hills... logo image

    طريق وصلة دهشور, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٧٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باديا بالم هيلز استلام فورى

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٨٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة فندقية متشطبة بالكامل بالفيو دا بقسط 510K

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة فندقية متشطبة بالكامل بالفيو دا بقسط 510K

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فيو بارك في زد ويست متشطب بالكامل

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٧٩٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    100م فيو على مساحات خضره كبيره ب5% مقدم على 10سنين

    Evergreen Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٥١٬٢٨٩ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه بالتكيفات ف ZED برايم لوكيشن قسط

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥١٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة فندقية متشطبة بالكامل بالفيو دا بقسط 510K

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة تشطيب كامل إطلالة على نزهة، استلام 2026

    Evergreen Properties logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في باديه بالم هيلز مقدم 145الف قسط 12سنه

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 192م في تولوا استلام فوري متشطبه

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٦٠٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تصميم عصري مساحة مريحة جدًا في أرقى مواقع زايد

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٢٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 133متر بمقدم 1,5% واقساط ل 12 سنه

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٠٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١١٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 170م بالتكيفات- بالم باركس – بالم هيلز

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٧٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١١٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 170م بالتكيفات- بالم باركس – بالم هيلز

    Property Hills... logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٧٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه 3 غرف باطلاله مفتوحه بابراج زد

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦١٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييفات+مطبخ508 ألف ربع سنوي20مليون

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تصميم عصري مساحة مريحة جدًا في أرقى مواقع زايد

    NABAJ logo image

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة فندقية متشطبة بالكامل بالفيو دا بقسط 510K

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة فندقية متشطبة بالكامل بالفيو دا بقسط 510K

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييفات+مطبخ508 ألف ربع سنوي20مليون

    Property Hills... logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة فندقية متشطبة بالكامل بالفيو دا بقسط 510K

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييفات+مطبخ508 ألف ربع سنوي20مليون

    Property Hills... logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييفات+مطبخ508 ألف ربع سنوي20مليون

    Property Hills... logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٣١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه باقل سعر فى الماركت 3 غرف برايم لوكيشين

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٣١٠ جنيه/متر مربع