شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 209

14,610 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 185م بحديقة متشطبه تقسيط على 8 سنين جنب هايبر

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري فيو الاهرامات بمقدم 830 الف-مبني

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٧٠٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اخرفرصة فTulwa OWestبمقدم3.4M فوري ومتشطبه قسط570K

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ٢٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 128م 3 غرف مقدم يبدأ من 5% وقسط حتى 10 سنين

    Promax Property Investors logo image

    كوي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150م بجوار نيو جيزه من انيرشيا بسعر لقطه

    بريكس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بيع في بالم باركس، palmparks،متر155،متشطب

    Rokn Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٩٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اخرفرصة فTulwa OWestبمقدم3.4M فوري ومتشطبه قسط570K

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ٢٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه147م 3 غرف فى قلب الشيخ زايد بالقسط على 8 سنوات

    متصدر

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٧٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٥٬٦٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بمقدم ١٥٪‏ بكمبوند جرين سيتي

    Green City for real estate logo image

    جرين سيتي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن أستلام فوري كمبوند OP سوديك الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٧٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اخرفرصة فTulwa OWestبمقدم3.4M فوري ومتشطبه قسط570K

    متصدر

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ٢٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 185م بحديقة متشطبه تقسيط على 8 سنين جنب هايبر

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بفيو مفتوح بقسط5.5K وتقسيط ع12س مقدم6.70K

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    أرضي بجاردن بموقع مميز ببفرلي هيلز تحت سعر الماركت

    Triple V Real Estate Consultancy logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 185م بحديقة متشطبه تقسيط على 8 سنين جنب هايبر

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٧٩٩٬٦٧٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن تشطيب كامل - بمقدم 5% واقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٢٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    100 م للبيع باقي عليها اقل اقساط متشطبه بالكامل

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اخرفرصة فTulwa OWestبمقدم3.4M فوري ومتشطبه قسط570K

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ٢٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاند سكيب فيو للبيع ب ويستاون سوديك ويست

    Topaz Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة ارضي بجاردن ب6اكتوبر مساحة 150م اقساط

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاندسكيب فى كمبوند اويست دقائق من مول مصر

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 81م متشطبه دور 4 فيو مميز تكملة اقساط ل 2031

    Promax Property Investors logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٧٥٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 167م+حديقة116م متشطبه بالكامل

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٣٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مباشر على الووتر فرونت (Waterfront) - 205

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاند سكيب استلام فورى فى اليجريا فى بيفرلى

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع