شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 166

14,317 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه على اللاجون باطلاله مزدوجه استلام قريب

    Evergreen Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه150متر ريسيل استلام فوري متشطبه برايم لوكيشن

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرشقة غرفتين متشطبة استلام فوري ف او ويست

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٤٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بالفرش 6 اكتوبر كمبوند دريم لاند

    Vida Solutions logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام قريب موقع متميز تقسيط 10 سنوات في Owest

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٩٠٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٣٤٬٠٢٨ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري للبيع في باديا من بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٧٣٥٬٨٠٠ جنيه

    وحدة176م بيتا ريزيدانس حدايق اكتوبر طريق الفيوم

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٣٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنه اكتوبر100م فيو بتاعها لاندسكيب جاهزه لسكن

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ريسيل في او ويست استلام سنة قسط حتى 2031

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٨٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف للبيع في ابراج زد الشيخ زايد استلام فوري

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    140م بأعلي نسبه تميز بالكمبوند وبأقل اقساط متبقيه

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه تشطيب استلام فورى فى ZED - ابراج زد زايد

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٢٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة مميزة 140م بيتا جرينز حدائق اكتوبر

    متصدر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة130م²ريسيل لقطه استلام فوري بفيو مميز في iCity

    Evergreen Properties logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو علي البحيره - أقل مقدم - تقسيط 10 سنين

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة ارضي بجاردن ب6اكتوبر مساحة 145م اقساط

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام قريب موقع متميز تقسيط 10 سنوات في Owest

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تسليم سنتين بأقل مقدم تقسيط 10 سنين

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٥٧١٬٩٠٠ جنيه

    وحدة143م بيتا ريزيدانس حدايق اكتوبر طريق الفيوم

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه فى مرحلة تولوا او ويست استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 161م في ابراج زد استلام فوري شيخ زايد

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تسليم قريب موقع متميز بتقسيط 10 سنوات في Owest

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٩٠٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن فيو بحيرة مقدم 5% و اقساط 10سنين

    Evergreen Properties logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٨٣ جنيه/متر مربع