شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 165

14,317 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام قريب بمقدم 5% واقساط حتى 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٦٥٬٩٩٩ جنيه

    ستوديو 88 متر كامل التشطيب بالتقسيط في Zed West

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٩٣٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع علي وصله دهشور برايم لوكيشن

    Crown Stone Realty logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٤٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز ابراج زيد ويست الشيخ زايد.

    DMG logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٢٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٦٥٬٩٩٩ جنيه

    ستوديو 88 متر كامل التشطيب بالتقسيط في Zed West

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٩٣٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بالكامل في كمبوند جنه اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز 155م ماونتن فيو اي سيتى اكتوبر

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125 متر للبيع في باديا بالم هيلز باقل سعر

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٣٥٬٦١٧ جنيه

    شقة 135 م فيو بحيرات للبيع في 31 ويست بجوار بامبو

    Property  Hills. logo image

    ٣١ ويست, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٢٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالجاردن كاملة التشطيب في بيراميدز هيلز اورا

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز Compand Terrace Sheikh Zayed

    DMG logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٥٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للسكن في فورتي ويست بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة استلام قريب بالتقسيط في كيان بدر الدين

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استديو متشطبه بالكامل ف 6 اكتوبر كمبوند نيوم

    Vida Solutions logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٣٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٦٥٬٩٩٩ جنيه

    ستوديو 88 متر كامل التشطيب بالتقسيط في Zed West

استوديو

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٩٣٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن اقساط 10 سنوات ومقدم 5% - اوراسكوم

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٩٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز ابراج زيد ويست الشيخ زايد

    DMG logo image

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن جاهزة لسكن في 6 ويست بيفرلي هيلز

    متصدر

    Property  Hills. logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه علي وصله دهشور مباشر كمبوند جامعه القاهر

    Vida Solutions logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٢٥٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بجوار بيفرلي هيلز بأقل مقدم

    Crown Stone Realty logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز في أكتوبر بلازا سوديك 6 اكتوبر

    DMG logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٧٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع بالأجهزة في أيون تاورز – مراكز

    Ammaier for real estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي للبيع بسعر مميز ابراج زيد ويست الشيخ زايد

    DMG logo image

1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٨١٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري تقسيط 10 سنوات بالشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بتكيفات بفيو مميز في بيراميدز هيلز اورا

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع