بيوت و فلل للبيع في الشيخ زايد بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 2

152 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ١٬٤٦١٬٦٥٠ جنيه

    فيلا 265م متشطبة مقدم 1.5M توتال 18 مليون، ١٠ سنين

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٤٢٤٬٠٤٠ جنيه

    فيلا 6غرف+5حمام بـ1,4 مليون ربع سنوي/توتال 26مليون

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣١٦ متر مربع

    ٤٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٤٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاندالون فيو حمام سباحه مقدم 884ألف بسعر16م

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٣٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٤٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاندالون فيو حمام سباحه مقدم 884ألف بسعر16م

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٣٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٤٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاندالون فيو حمام سباحه مقدم 884ألف بسعر16م

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٣٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٩٤٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع942 ألف اوكاش13.560م

    Property Hills... logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٤٢٤٬٠٤٠ جنيه

    فيلا 6غرف+5حمام بـ1,4 مليون ربع سنوي/توتال 26مليون

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣١٦ متر مربع

    ٤٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط استلام فوري بسوديك 28م كاش او 1.4م مقدم

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٢٨٩٬١٠٤ جنيه

    فيلا فوري 393م قسط ربع سنوي 1.2 مليون سعر ٤٠ مليون

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٣٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٩٤٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع942 ألف اوكاش13.560م

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٩٤٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع942 ألف/كاش13.560م

    Property Hills... logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٩٤٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع942 ألف اوكاش13.560م

    Property Hills... logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٩٤٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع942 ألف اوكاش13.560م

    Property Hills... logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٤٢٤٬٠٤٠ جنيه

    فيلا 6غرف+5حمام بـ1,4 مليون ربع سنوي/توتال 26مليون

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣١٦ متر مربع

    ٤٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٢٨٩٬١٠٤ جنيه

    فيلا فوري 393م قسط ربع سنوي 1.2 مليون سعر ٤٠ مليون

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٣٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٢٨٩٬١٠٤ جنيه

    فيلا فوري 393م قسط ربع سنوي 1.2 مليون سعر ٤٠ مليون

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٣٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٢٨٩٬١٠٤ جنيه

    فيلا فوري 393م قسط ربع سنوي 1.2 مليون سعر ٤٠ مليون

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٣٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٩٢٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام في زايد ربع سنوى922الف كاش17M

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٤٢٤٬٠٤٠ جنيه

    فيلا 6غرف+5حمام بـ1,4 مليون ربع سنوي/توتال 26مليون

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣١٦ متر مربع

    ٤٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٤٦١٬٦٥٠ جنيه

    فيلا 265م متشطبة مقدم 1.5M توتال 18 مليون، ١٠ سنين

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٤٦١٬٦٥٠ جنيه

    فيلا 265م متشطبة مقدم 1.5M توتال 18 مليون، ١٠ سنين

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٤٦١٬٦٥٠ جنيه

    فيلا 265م متشطبة مقدم 1.5M توتال 18 مليون، ١٠ سنين

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٤٦١٬٦٥٠ جنيه

    فيلا 265م متشطبة مقدم 1.5M توتال 18 مليون، ١٠ سنين

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٩٢٢٬٢٣٦ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام ب17مليون قسط ربع سنوي 922الف

    Property Hills... logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٩٢٢٬٢٣٦ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام ب17مليون قسط ربع سنوي 922الف

    Property Hills... logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٬١٩١ جنيه/متر مربع