بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 420

1,465 عقارات أخرى
  • 21

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لليع بكومباوند السلمانيه بحديقه وحمام سباحه

    جراند هاوس logo image

    شارع الهرم, مشعل, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    5

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقله الترا سوبر لوكس حى4 الشيخ زايد

    IHouse development logo image

    شارع الصفا, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ٩٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عقار فيلا دبل فيس تاخد أقصى إرتفاع بين فيصل الهرم

    احمد الخليج للتسويق العقاري logo image

    حسن محمد, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    7+

    7+

    ٧٩٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع كمبوند افق جاردنر مدينة سفنكس الجديده

    New Sphinx City Real Estate logo image

    افق, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رائعه للبيع موقع وفيو متميزبسعر مناسب للجادين

    ElGammal real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٤٣٢ متر مربع

    ٨١٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى نيو جيزه - ويستردج

    I-Property logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7+

    ٦٧٦ متر مربع

    ٧٥٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع - كمباوند الربوة هايتس- مدخل الشيخ زايد ٢

    Remax Station logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في اوويست مدينة 6 اكتوبر

    Smart Assets Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٨٬٥٩٢٬٠٠٨ جنيه

    فيلا 339م ارض تقسيط على 8 سنوات - كيفا صبور

    Be Egypt logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٦٥ متر مربع

    ٧٠٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 310م امام بيفرلي هيلز بالتقسيط بالشيخ زايد

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري اول صف عالجولف في بالم هيلز تقسيط

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٢ متر مربع

    ٤٦٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أرضى للبيع بحدائق الأهرام

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢١٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 2400 م كمبوند افق واحد

    عقارات حماد logo image

    افق, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أرضى للبيع بحدائق الأهرام

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جديدة في باديا بالم هيلز القاهرة

    Smart Medium logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٣١٥ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري جاهزة عالتشطيب في زايد بقسط 7سنين

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٤ متر مربع

    ٢٠٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Standalone ف ذا كراون بالم هيلز قسط ل 96 شهر

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 345 بسعر لقطة للبيع في جولز مع أقساط 6 سنوات

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٤٥ متر مربع

    ١٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٤٧٨٬٠٠٠ جنيه

    توين للبيع الشيخ زايد كمبوند فيلدج ويست بتسهيلات

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٢٣٬٩٩٢ جنيه/متر مربع