بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 415

1,465 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة استلام اقل من سنة في زايد، قسط ٦ سنين

    متصدر

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٥١٧٬٩٠٠ جنيه

    بجوار سوان ليك فيلا جاهزة 740 م بحمام سباحة، تقسيط

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٧٤٠ متر مربع

    ٧٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اي فيلا اكتوبر بارك 326م 4 غرفة نوم 4 حمام

    Circles investment logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٨٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس كورنر للبيع في وودفيل بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ذا كراون

    Real Vision logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٤ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ذا كراون نموزج M

    Real Vision logo image

3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٩٩٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٠٣٦٬٠٦٦ جنيه

    فيلا مستقلة (2) في ذا كراون - بالم هيلز

    Real Vision logo image

4

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ٧٥٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عِش حياة الرفاهية التي لا يملكها سوى النخبة

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ميزون دو نيل للبيع – بحري، إطلالة علي النيل

    Egypt Best Properties logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا نموزج E في ذا كراون

    Real Vision logo image

4

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٢٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ‎فيلا مستقلة للبيع – ألجريا

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٥٢٥ متر مربع

    ١٢٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا نصف تشطيب بالشيخ زايد

    Remax Style logo image

    الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٨٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع نموزج M في بالم هيلز ذا كراون

    Real Vision logo image

3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للبيع في كمبوند نيو جيزة موقع وفيو مميز جدا

    IHouse development logo image

5

    6

    ٤٩٠ متر مربع

    ١٠٢٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند ذا كراون نموزج M

    Real Vision logo image

3

    4

    ٢٠٤ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كمبوند ذا كراون فيلا نوع M-4

    Real Vision logo image

3

    6

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر وأفضل صفقة لفيلا نادرة بالجريا

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون بدون مقدم | سولانا ويست

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٣٧ متر مربع

    ٨٩٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٨٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموزج C استلام فوري برايم لوكشن في ذا كراون

    Real Vision logo image

4

    6

    ٤٣١ متر مربع

    ٨٨٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة – فيلا أول صف جولف

    الافين للتسويق العقاري logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٧٥٠ متر مربع

    ٢١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع مع بدروم مع مساحه جاردن 800 متر

    Home Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر نموزج M للبيع في THE CROWN

    Real Vision logo image

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – أليجريا، سوديك بحمام سباحه

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كمبوند ذا كراون فيلا نوع M-4

    Real Vision logo image

3

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٠٧٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع نموذج (2) في ذا كراون- بالم هيلز

    Real Vision logo image

5

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ٦٦٬٨٨٣ جنيه/متر مربع