بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 413

1,465 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر وقسط فيلا فاخرة1184م بالم هيلز استلام فورى

    Property Hills... logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ١٬١٨٤ متر مربع

    ٩٬٥٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند ذا كراون نموزج M

    Real Vision logo image

3

    4

    ٢٠٤ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للسكن في VYE اكبر مساحه ارض

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥١١ متر مربع

    ٨٠٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في اويست بافضل سعر و اجمل اطلالة

    Real Vision logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في باديا - Type M بلوكيشن مميز

    Real Vision logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٣٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جديدة للبيع مع مطبخ وتكيفات للاستخدام الأول

    Home Select for real estate logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز جولف إكستنشن مميزة

    Element logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة بالربوة – موقع حرف U على الواجهة

    Zayed Gate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٩١٥٬٥٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في كيفا مرحلة اولي موقع مميز جدا

    Al Ahly Sabbour logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٧٠٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في O West | موقع مميز | بنظام الأقساط

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٩٤٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك في سوديك! فيلا جاهزة ببدروم

    Home Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٦٤٠ متر مربع

    ١٤٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول جولف للبيع في كمبوند الربوة

    Home Select for real estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاي وكرميل جاهزين اغتنم الفرصة قبل زيادة الأسعار

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٣٨٧ متر مربع

    ٦٩٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في أليجريا بيفرلي هيلز مارك ماك

    Jedar Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    7+

    ٩٢٢ متر مربع

    ٧٨٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٨٠٧٬٥٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في كيفا موقع مميز جدا بالمرحلة الاولي

    Al Ahly Sabbour logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – ذا إستيتس – زايد الجديدة

    Home Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٥٣ متر مربع

    ١١٨٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورًا فيلا فاخرة مستقلة 421 م قرب أركان قسط

    Property Hills... logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٢١ متر مربع

    ٢٩٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٧٬٨٩٧٬٨٢١ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة 288 متر كمبوند كارمل

    Abrag 2 logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ١٣١٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في إيفوري هيلز نيو جيزة 781 متر

    Jedar Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٧٨١ متر مربع

    ٧٦٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في النسايم فيلا اقل سعر موقع مميز 4 غرف جاهز

    Element logo image

    النسايم, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ٥٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في أو ويست بموقع مميز واقساط 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع نصف تشطيب كمبوند الشروق - اكتوبر

    Amaken For Real Estate logo image

    كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٠٦ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر وقسط فيلا فاخرة1184م بالم هيلز استلام فورى

    Property Hills... logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ١٬١٨٤ متر مربع

    ٩٬٥٠١ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة Crown Type M بموقع متميز ببالم هيلز

    Real Vision logo image

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٩٧٨٬٦٥٢ جنيه

    فيلا نوع E للبيع في ذا كراون موقع مميز

    Real Vision logo image

4

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع