بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 402

1,465 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس فاخر في الشيخ زايد علي محور 26 ي

    Property Hills Star logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 351م استلام فورى من هايد بارك قرب مول مصر 8س

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٥١ متر مربع

    ١٩٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 342م متشطبه+حمام سباحه بالشيخ زايد 10س

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٢ متر مربع

    ١٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر للبيع – آيفوري هيل، نيو جيزة

    Houses and More For Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٩٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا405م الشيخ زايد فيو حمام سباحه قسط 6س أقل مقدم

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٤٠٥ متر مربع

    ١٢٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة جدًا للبيع في ذا كراون – بالم هيلز

    Flip logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 342م متشطبه+حمام سباحه بالشيخ زايد 10س

    طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٢ متر مربع

    ١٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا393م الشيخ زايد قرب نادى الاهلىPool Viewقسط 7س

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 563م استلام فورى من بالم هيلز قسط 6سGolf View

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٦٣ متر مربع

    ٢٠٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل| استاند الون كورنر 192م ف نيوم اكبر جاردن4br

    La Costa For Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٬٢٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا ارضى بجادرن 220متر تحميل قديم تعادل 280متر

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٠٬٠٠٣ جنيه

    فيلا393م الشيخ زايد قرب نادى الاهلىPool Viewقسط 7س

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع ف lake west علي فيو مميز

    Property Hills Star logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٣١٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا مستقلة في ذا كراون، بالم هيلز

    Beltone logo image

5

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٩٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 342م متشطبه+حمام سباحه بالشيخ زايد 10س

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ١٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقله صف أول للبيع في أليجريا 1200 متر

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 342م متشطبه+حمام سباحه بالشيخ زايد 10س

5

    5

    ٣٤٢ متر مربع

    ١٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٣١٢٬٦٠٠ جنيه

    توين هاوس فيلا استلام فوري للبيع في التوسعات الشرق

    Property Hills Star logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٧٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا مستقلة في رويال سيتي

    Beltone logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7+

    ٧٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل| ستاند الون 190م نيوم 4br كابري اكبر جاردن

    La Costa For Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – آيفوري هيل Jade Villa،نيو جيزة

    Houses and More For Real Estate logo image

4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٨٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد للبيع في اويست ٣٢٠م استلام فوري مميز

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٢٠ متر مربع

    ١١٨٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠١٬٥٠٠ جنيه

    ريسيل| فيلا180م باديه اكبر تايب فوري باقل توتال

    La Costa For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا تشطيب خاص في أليجريا ,الشيخ زايد

    Image logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 351م استلام فورى من هايد بارك قرب مول مصر 8س

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٥١ متر مربع

    ١٩٬٦٥٨ جنيه/متر مربع