بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 345

1,415 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    من سوديك في الشيخ زايد فيلا للبيع

    Oaks Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٧٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع2.420.000 اوكاش38.740.00

    Property Hills... logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١١٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مودرن مقدم 300ألف اوكاش17.930.000

    Property Hills... logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس فاخر في ناميا بفيو مميز جدا و بحري

    property hills Elite logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٢٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٢٬٣٩٩٬٨٧٥ جنيه

    فيلا منفصله364م امام بيفرلي ب2مليون مقدم او 18كاش

    Property Hills... logo image

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ٦٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع2.420.000 اوكاش38.740.00

    Property Hills... logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١١٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع2.420.000 اوكاش38.740.00

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١١٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقه في كمبوند ساكن 5.5مليون مقدم DREAM

    Property Hills... logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في كمبوند رويال سيتي – موقع مميز

    Gate real estate marketing logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7+

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٢٬٣٩٩٬٨٧٥ جنيه

    فيلا منفصله364م امام بيفرلي ب2مليون مقدم او 18كاش

    Property Hills... logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ٦٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقه في كمبوند ساكن 5.5مليون مقدم DREAM

    Property Hills... logo image

    كمبوند ليك دريم, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٢٬٣٩٩٬٨٧٥ جنيه

    فيلا منفصله364م امام بيفرلي ب2مليون مقدم او 18كاش

    Property Hills... logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ٦٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مميزه بسعر شقه قرب مول العرب بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٢٬٣٩٩٬٨٧٥ جنيه

    فيلا منفصله364م امام بيفرلي ب2مليون مقدم او 18كاش

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ٦٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع - تشطيب فاخر جاهزة للسكن

    Crafters Real Estate logo image

    جولف السليمانية, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة406م فيو حمام سباحه-مقدم2مليون او كاش24

    Property Hills... logo image

    لاك ڤيل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٤٠٦ متر مربع

    ٤٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٤٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | فيلا ستاندالون ليك فيو في The Crown

    Gate real estate marketing logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٠٤ متر مربع

    ١١٩٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مودرن مقدم300ألف اوكاش17.930.000

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    20 مليون ومقدم 3 مليون فيلا اعلى تبه جنب بالم هيلز

    Property Hills... logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٢ متر مربع

    ٨٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في نيو أكتوبر – المساحة 500متر – استلام

    property hills Elite logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠١ متر مربع

    ١٢٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة406م فيو حمام سباحه-مقدم2مليون او كاش24

    Property Hills... logo image

    إلورا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٤٠٦ متر مربع

    ٤٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مودرن مقدم 300ألف اوكاش17.930.000

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في نيو أكتوبر – المساحة 500متر – استلام

    property hills Elite logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠١ متر مربع

    ١٢٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس فاخر في ناميا بفيو مميز جدا و بحري

    property hills Elite logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٢٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن جاهزه للمعاينة في ماونتن فيو باكتوبر

    Oaks Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع