بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 344

1,415 عقارات أخرى
  • 7

    فيلا

    ٥٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب جولز بجانب نيو جيزة بأقل سعر بالسوق 326م

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٦٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا موقع مميز للبيع في Chill Out Park

    I-Move logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    6

    ٣٨٦ متر مربع

    ٦٤٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ب استيتس من سوديك 353م اقل سعر

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ١١٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ب استيتس من سوديك 353م اقل سعر

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ١١٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجاردن كبير ادفع1.620.000 أوسعر كاش10.700.000

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣١١ متر مربع

    ٥٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    *فيلا للبيع في ألجريا – صف أول جولف*

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل توتال16.800.000 لفيلا 600متر استلام فوري باديه

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٨٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجاردن كبير ادفع1.620.000 أوسعر كاش10.700.000

    Property Hills... logo image

    مونتانيا بارك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣١١ متر مربع

    ٥٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجاردن كبير ادفع1.620.000 أوسعر كاش10.700.000

    Property Hills... logo image

    مونتانيا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣١١ متر مربع

    ٥٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز جدًا في رويال سيتي

    Flip logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجاردن كبير ادفع1.620.000 أوسعر كاش10.700.000

    Property Hills... logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣١١ متر مربع

    ٥٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ذا كراون – بالم هيلز

    Flip logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف للبيع في أليجريا ٥٨١ متر مربع

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٥٠٧ متر مربع

    ١٠٨٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب جولز بجانب نيو جيزة بأقل سعر بالسوق 326م

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٥٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجاردن كبير ادفع1.620.000 أوسعر كاش10.700.000

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 6 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣١١ متر مربع

    ٥٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ب استيتس من سوديك 353م اقل سعر

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ١١٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ب استيتس من سوديك 353م اقل سعر

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ١١٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استاندالون متشطبه6اكتوبر كمبوند جراند هايتس

    Vida Solutions logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٤٥ متر مربع

    ٩٧٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع بجوار نيو جيزة بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة حصرية للبيع في أليجريا – صف ثاني جولف

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٢٥٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه 275متر استلام فوري باديه مقدم 7.250.000

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٦٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة في قلب الشيخ زايد – استلام قريب وسعر ممز

    property hills Elite logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٧٩٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أول صف جولف - تشطيب فاخر - مستقلة

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٢٨٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز جدًا في ويست تاون

    Flip logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٦ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في أليغريا – بيفرلي هيلز

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع