بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 335

1,498 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه بحمام سباحة علي وصلة دهشور - قسط ع10س

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه بحمام سباحة علي وصلة دهشور - قسط ع10س

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع من هايد بارك في اكتوبر

    Oaks Real Estate logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بالتقسيط المريح فيو الاهرامات

    Property Hills... logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ٩٨٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميدوز بارك\ فيلا 800م \ فيو لاند سكيب \استلام فورى

    ميدوز بارك, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ب6اكتوبر موقع و فيو مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 242م من هايد بارك بجوار نيو جيزة زايد

    Property Hills Star logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٤٢ متر مربع

    ٢٤٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 4200 متر المنصورية عند الصليبة

    عقارات حماد logo image

    المنصورية, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٥٬٠٢٨٬٥٧١ جنيه

    فيلا للبيع - كمبوند الريم - بالتقسيط استلام فوري

    Guides Real Estate logo image

    الريم ريزيدنس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤٤٢ متر مربع

    ١٢٤٬٤٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه بحمام سباحة علي وصلة دهشور - قسط ع10س

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في بيراميدز هايتس

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ٣٤٥ متر مربع

    ٨٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بالتقسيط المريح فيو الاهرامات

    Property Hills... logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ٩٨٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا متشطب فى ذا استيتس ريزدينس بالشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ٢٣٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بالشيخ زايد مساحة 275م موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    فلل دي جويا, دى جويا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة في اويست وايت بسعر مميز و اطلالة جميلة

    Real Vision logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا فى بي اكس على تبه يرى نيو جيزة وذا كراون

    Property  Hills. logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ٢٣٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه بحمام سباحة علي وصلة دهشور - قسط ع10س

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٨٬٥٣٥٬٧١٤ جنيه

    فيلا بمقدم 20% على 4 سنين بكمبوند الريم

    Guides Real Estate logo image

    الريم ريزيدنس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٤٤٢ متر مربع

    ١٣٢٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى مدينة بادية من بالقرب من الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٠٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بالتقسيط المريح فيو الاهرامات

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ٩٨٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 450م للبيع حدائق الاهرام منطقة ط 4 غرف+ 4حمام

    Hk Realestate logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه بحمام سباحة علي وصلة دهشور - قسط ع10س

    طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا كبيرةادفع 6.950.000 اوكاش27.800كاش

    Property Hills... logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بالتقسيط المريح فيو الاهرامات

    Property Hills... logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ٩٨٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز ب6اكتوبر مساحة 260م

    property hills Elite logo image

    تاونى, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع