بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 328

1,498 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط حتى 12عام فيلا فاخرة بحمام سباحة خاص في بادية

    Apart Real estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٢٧٦ متر مربع

    ٨٢٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبع في كمبوند داره جاردنز باكتوبر

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    New Offered Villa For Sale Land 970 Bua 650 sqm

    Homes Egypt logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فوري فيلا متشطبة للبيع في كمبوند OWEST

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٨٢٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٤٢٬٠٢٧ جنيه

    فيلا للبيع 320م استلام فوري فالشيخ زايد كمبوندALMA

    Property Hills Star logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استندالون مميز للبيع صن كبيتال مع فيو مميز- فوري

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٦٧ متر مربع

    ٣٤٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحي ال 13 مجاورة 6 حي الفيلات و القصور

    متصدر

    Ayman logo image

    شارع 13, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ٧١٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فاخرة في او ويست استلام فوري

    Apart Real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٨٣ متر مربع

    ٧٨٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالسعر القديم وتقسيط مقدم 1.2م او 16.5م كاش

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 310م استلام فوري تقسيط بمقدم 1.9م او 29م كاش

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا توين هاوس 303 م , ارض 370 م جرينز زايد

    Abrag 2 logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٣ متر مربع

    ٨٠٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نصف تشطيب للبيع بموقع مميز في جراند هايتس

    DMG logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤١٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر للبيع في اليجريا سوديك | صف أول جولف

    Properties-Today.com logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة| ٤ غرف |تطل على حديقة| جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧١ متر مربع

    ١٠٢٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيعرويال سيتي متشطبه بالكامل بحمام سباحه

    Flip logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه اكبر مساحه فيلا في بالم فالي 522 متر ...

    Gate real estate marketing logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥٢٢ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باقل قسط مقدم 3.1م بسعر 22م كاش خلف مول العرب

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ٥٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالسعر القديم وتقسيط مقدم 1.2م او 16.5م كاش

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا في بيل في - اقرب استلام - موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Standalone بحري للبيع في بادية بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب فيلا 4 غرف بحمام سباحة في افضل لوكيشن

    Apart Real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٦٣ متر مربع

    ١٥٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باقل قسط مقدم 3.1م بسعر 22م كاش خلف مول العرب

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ٥٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 310م استلام فوري تقسيط بمقدم 1.9م او 29م كاش

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا في بيل ڤي ، اقرب استلام، موقع مميز ، اقل اوڤر

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في كمبوند الربوه الشيخ زايد

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع