بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 303

1,487 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٢٣٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    موقع مميز تشطيب الترا شيك بحمام سباحة وجاردن

    Selective logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٧٤٥ متر مربع

    ٣١٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع في سوديك ذا استيتس بالتقسيط

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٣ متر مربع

    ١٩٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور ف كمبوند فاخر و متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٤٣٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر توين فيلا صف اول علي الجولف - استلام فوري

    Inn Properties logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 680م مع مسبح – ويستريدج نيو جيزة

    Properties-Today.com logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع-ذا إستيتس، سوديك | 5 غرف | تقسيط

    Properties-Today.com logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٩٥٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف نوم متشطبة للبيع استلام فوري 150م اويست

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور ف كمبوند فاخر و متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٤٣٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحة 400 متر مربع أرض بمساحة 560 owest rtm

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحة 415 متر مربع أرض بمساحة 565 owest rtm

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور ف كمبوند فاخر و متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 3, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٤٣٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٢٨٩٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا L موقع مميز جدا استلام فوري في بادية

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ٥١٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور ف كمبوند فاخر و متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٤٣٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا E استلام فوري موقع مميز جدا ريسيل بادية

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٤٧٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند الربوة الشيخ زايد

    Jedar Real Estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مميزة بأقل سعر فى اويست واطول فترة سداد

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ١٥٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور ف كمبوند فاخر و متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٤٣٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحة 400 متر مربع أرض بمساحة 560 owest rtm

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور ف كمبوند فاخر و متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٤٣٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ف o west استلام فوري برايم لوكش

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ٨٠٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Type G في موقع متميز في باديه بالم هيلز

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    6

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحة 400 متر مربع أرض بمساحة 560 owest rtm

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نصف تشطيب موقع مميز اويست Whyt

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٩٣٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 292م من ديونز الشيخ زايد امام بيفرلي هيلز

    Property Hills Star logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ٢٢٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لفيلا 392م استلام فوري باديه توتال 13مليون

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٥١٬١٨١ جنيه/متر مربع