بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 290

1,487 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٢٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحة 415 متر مربع أرض بمساحة 565 owest rtm

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف نوم متشطبة للبيع استلام فوري 150م اويست

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر توين فيلا صف اول علي الجولف - استلام فوري

    Inn Properties logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف ف اليجريا باقل سعر ف الماركت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7

    ١٬٨٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف ف اليجريا باقل سعر ف الماركت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٧٣٠ متر مربع

    ٢٠٥٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحة 400 متر مربع أرض بمساحة 560 owest rtm

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    موقع مميز أكبر مساحة إستلام فوري قابل للتفاوض بسيط

    Selective logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    5

    6

    ٤٥٥ متر مربع

    ٥٩٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع ف اليجريا باقل سعر ف الماركت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٨٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس أستلام فوري في ليك ويست الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠١ متر مربع

    ٧٢٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع | أويست اكتوبر- استلام فوري

    Najd Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ٧٦٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع ف اليجريا باقل سعر ف الماركت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف نوم متشطبة للبيع استلام فوري 150م اويست

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٦٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالفرش ف اليجريا باقل سعر ف الماركت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٨٠٨ متر مربع

    ٩٥٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحري علي اعلي ربوة في الكمبوند

    Roots Development logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٤٦ متر مربع

    ٧٥٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيو الاجوون و لاند سكيب - استلام قريب

    Inn Properties logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٥٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحة 415 متر مربع أرض بمساحة 565 owest rtm

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف ف اليجريا باقل سعر ف الماركت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا One Story استلام فوري للبيع في أويست, أكتوبر

    Najd Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣١٥ متر مربع

    ١٣٠٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقة للبيع امام بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٢٦٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٦٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف ثاني من ملعب الغولف في أليجريا بأقل سعر

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحة 400 متر مربع أرض بمساحة 560 owest rtm

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٬٤٧٣٬٨٩٥ جنيه

    استلام فوري-فيلامتشطبه ب1.4مليون مقدم او كاش 19 MV

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٤٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف ف اليجريا باقل سعر ف الماركت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فندقي هاي اند بجاردن خاصة مفروش بالكامل

    Selective logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٥٥٩ متر مربع

    ١٦٩٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تصميم شهيرة فهمي 4 غرف استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٩٤ متر مربع

    ١٥٣٬٠٦١ جنيه/متر مربع