بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 273

1,559 عقارات أخرى
  • 30

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٧٧٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٢١ متر مربع

    ٨٠٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ضخمة صف اول على الجولف للبيع ف جولف فيوز

    The Way logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مستقلة استلام قريب في هيلز اوف ون

    Apart Real estate logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٨١ متر مربع

    ٨٨٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا للبيع في او ويست جاهزة للأستلام

    Apart Real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٨٣ متر مربع

    ٧٨٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا راقية في هيلز اوف ون بأقل سعر

    Apart Real estate logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٨١ متر مربع

    ٨٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند جرانة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع في بالم هيلز جولف اكستنشن

    Apart Real estate logo image

7

    7+

    ٤٧٠ متر مربع

    ٩٥٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في باديا بسعر مغرٍ أقل من سعر السوق

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٤٠١ متر مربع

    ٥٢٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن للبيع في الكارما 4 بجوار الربوة

    Property  Hills. logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ١٠٩٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٧٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بحمام سباحه للبيع بكمباوند الكارمه 4

    Crafters Real Estate logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوليتير بالم | توين هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

4

    5

    ٥٥٧ متر مربع

    ٩٨٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول ع الجولف | اقل سعر ف جولف فيوز

    The Way logo image

5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

4

    5

    ٤٣١ متر مربع

    ١٣٣٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة استلام قريب للبيع في بيل في اعمار

    Apart Real estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٠٢ متر مربع

    ٩٩٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند جرانة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند جرانة

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٣٩٤ متر مربع

    ١٠١٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل مميزة متشطبة استلام فوري في اكتوبر

    Property Hills Star logo image

4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوليتير بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٩٢٢ متر مربع

    ١٠٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 340مفاخرة استلام فورى بالشيخ زايد تقسيط

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع في الشيخ زايد بمقدم 5%

    Crafters Real Estate logo image

    بل اير فيلاز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند جرانة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون كورنر كمبوند كارما الشيخ زايد

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    كارمن ريزيدنس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع