بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 261

1,559 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع أستلام فوري كمبوند سولايا نيو جيزه

    Property Hills VIP logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٧ متر مربع

    ٣١٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه-متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٤٨ متر مربع

    ٢٣٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون مميزه من النوع A للبيع في أو ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ٧٦٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله نصف تشطيب -اطلاله مميزه في ليك ويست 2

    RE/MAX Everest logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٢٩٦ متر مربع

    ٣٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مستقله للبيع كمبوند اتريو الشيخ زايد

    Driven Properties logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٤٣٠ متر مربع

    ٦٢٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة داخل اليجريا سوديك – Arquitectur

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في Lake West الشيخ زايد فيو مميز

    Property Hills Star logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٩٦ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة من النوع C في موقع متميز في أو ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣١٥ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحه و العفش

    RE/MAX Al Mohager logo image

    افق, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    7+

    ٧٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا صف اول ع النيل في جيريان زايد متشطبة باقل سعر

    Selection Code logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة من النوع B في موقع متميز في أو ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٩٨ متر مربع

    ٧٧٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند ماونتن فيو تشيل أوت

    Driven Properties logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٤٣٣ متر مربع

    ٥٧٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا متشطبة سوبر لوكس بالتكييفات للبيع

    Driven Properties logo image

4

    4

    ٣٢١ متر مربع

    ٨٤٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-لقطه اقل سعر واكبر مساحه متاح فيو لاند سكيب

    Gate real estate marketing logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤١٠ متر مربع

    ٨٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان ستوري 300 م علي اللاجون للبيع في سوان ليك

    Property  Hills. logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 8 مليون - احسن سعر فيو على مرحلة الفيلات

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع نوع الوحدة فيلا مستقلة موقع الوحدة أفق ١

    RE/MAX Al Mohager logo image

    افق, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل موقع مميز فيو مفتوح الشيخ زايد

    New Avenue Real Estate logo image

    الياسمين جرينلاند, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع نوع الوحدة فيلا مستقلة أفق ١

    RE/MAX Al Mohager logo image

    افق, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا في الماركت علو واصلة دهشور

    I-Move logo image

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٢٤ متر مربع

    ٧٥٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه للسكن في الباتيو الزهراء بجانب اليجريا

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ٢٤٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل بجوار اليجريا بالتقسيط 10 سنوا

    Selection Code logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في زايد - 5 غرف و متاح تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٢ متر مربع

    ٨١٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند ماونتن فيو تشيل أوت

    Driven Properties logo image

5

    4

    ٤٣٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٢٢ جنيه/متر مربع