بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 234

1,547 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر 7,800,000 بمقدم 780الف تقسيط على 12سنه

    Property Hills... logo image

    بارك فالي حلا, شارع حوض 18 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 353m مستقلة للبيع في أرقى كمبوندات زايد-سوديك

    Inn Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٣ متر مربع

    ٩٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة حسن علام بجوار نيو جيزة بقسط طويل

    Property  Hills. logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠١ متر مربع

    ٢٨٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ماونتن فيو 4 متشطبه بالكامل 210 متر

    Property Hills VIP logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو لاند سكيب فى مشروع فاى خلف بيفرلى هيلز

    Property Hills VIP logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى كمبوند مينا جاردن ٦ أكتوبر متشطبه

    New Avenue Real Estate logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٢٠٧ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع الفورى فى ذا إستيتس سوديك بجانب سولانا

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٤٤٤ متر مربع

    ٤٢٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا مستقله5غرف للبيع في جولف اكستينشن

    Driven Properties logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٣٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر | أرض واسعة | إطلالة خلابة منظر طبيعي

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٧ متر مربع

    ٦٧٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع في اويست - اورسكوم

    Circles investment logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ١١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في جولف فيوز

    Hefnawy Group logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 165 متر للبيع متشطبه في نيوم اكتوبر

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر للبيع في كمبوند جولز | جاهزة للسكن

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٦٨٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة مساحة 1000 متر في كومباوند الربوة

    Brokers Hub logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر 7,800,000 بمقدم 780الف تقسيط على 12سنه

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس في باتيو لافيستا للبيع امام بيفرلي

    Crown Stone Realty logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك متشطبة و قسط على 10سنوات من سوديك لفترة

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر 7,800,000 بمقدم 780الف تقسيط على 12سنه

    Property Hills... logo image

    بارك فالي ديوان, شارع حوض 18 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في جولف إكستنشن – موقع مميز

    Buyerside logo image

4

    5

    ٥٨٥ متر مربع

    ٦٣٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر فيلا مستقله 5غرف TypeMللبيع في جولف اكستينشن

    Driven Properties logo image

5

    7+

    ٦٢٠ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر 7,800,000 بمقدم 780الف تقسيط على 12سنه

    Property Hills... logo image

    بارك فالي لايان, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر 7,800,000 بمقدم 780الف تقسيط على 12سنه

    Property Hills... logo image

    بارك فالي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر1189م جاهز للسكن فورى من بالم هيلز على الجولف.

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ١٬١٨٩ متر مربع

    ٩٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو لاند سكيب فى فيلدج ويست بجوار رويال سيتى

    Property Hills VIP logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع