بيوت و فلل للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 222

1,547 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ١٥٬٢٩١٬٧١٢ جنيه

    أقل مقدم فيلا Z1 موقع مميز ريسيل بادية بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٥٥٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مفروشة مع حمام سباحة في أليجريا سوديك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة - موقع مميز - مسبح خاص- متشطبة بالكامل

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جرانة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه استلام فوري صف اول مباشره علي الجولف

    Property  Hills. logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٨٤٠ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باطلاله مميزه في نوفيلا أمام بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيتي فيو - حمامان سباحة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    طريق الشيخ زايد الصحراوي, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٣١٨ متر مربع

    ٤٥٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة في غرب سوميد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه استلام فوري في اتريو امام الربوه

    Property  Hills. logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣١٥ متر مربع

    ٤١٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بفيو مميز استلام فورى متشطبه بمقدم5.2 مليون

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بفيو مميز استلام فورى متشطبه بمقدم 1.6 مليون

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى فى الما ايوان دقائق من اركان

    Property  Hills. logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بمساحه كبيره و بتصميم مميز

    Property  Hills. logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون في الشيخ زايد في بالم هيلز علي الهضبة

    Oaks Real Estate logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣١٣ متر مربع

    ١٥٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع حي الفيلات الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع 13, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ٧١٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٢٩١٬٧١٢ جنيه

    أقل مقدم فيلا Z1 موقع مميز ريسيل بادية بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٥٥٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة بافضل سعر فى الماركت فيلا للبيع- رويال سيتي

    Brokers Hub logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بفيو مميز استلام فورى متشطبه بمقدم5.2 مليون

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون بأقل سعر للمتر في كمبوند بي اكس

    Crown Stone Realty logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس كورنر في فيلدج ويست دورا شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة - موقع مميز - مسبح خاص- متشطبة بالكامل

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بموقع مميز في ايتابا- استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٠٧ متر مربع

    ٤٤٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٢٩١٬٧١٢ جنيه

    أقل مقدم فيلا Z1 موقع مميز ريسيل بادية بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٥٥٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى فى كمبوند ذا كراون بجانب نيو جيزة

    Property Hills VIP logo image

3

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه فيو النيل في ماونتن فيو قرب تشل اوت

    Property  Hills. logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٩٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بجوار بيفرلي هيلز في موقع مميز بالتقسيط

    Property  Hills. logo image

    نوفيلا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٤٢٤ متر مربع

    ١٤٬١٥٠ جنيه/متر مربع