بيوت و فلل للبيع في التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة بـ مليون و نصف جنيه

96 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه (210 متر)بخصم33% بفيو مفتوح بخصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,500,000=فيلا 3 ادوار بأجمد فيو خصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب 1,500,000تعاقد (كورنر +3 ادوار+خصوصيه تامه)

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا موقع مميز ادفع 990 ألف اوكاش11.900.000

    Property Hills... logo image

    التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ٢٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا موقع مميز ادفع 990 ألف اوكاش11.900.000

    Property Hills... logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ٢٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا موقع مميز ادفع 990 ألف اوكاش11.900.000

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ٢٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا موقع مميز ادفع 990 ألف اوكاش11.900.000

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ٢٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا موقع مميز ادفع 990 ألف اوكاش11.900.000

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ٢٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا موقع مميز ادفع 990 ألف اوكاش11.900.000

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ٢٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل ( ارضي + اول + روف + جاردن 97م ) باقساط

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبرلوكس بتكييفات ادفع1.240.000 أوكاش14.880م

    Property Hills... logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٥٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا تاون هاوس كورنر بأقل سعر فيو خياليAZZAR

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٤٦٩٬٩٥٠ جنيه

    للبيع فيلا متشطبة بالتكيفات فى كمبوند تلال إيست

    Oaks Real Estate logo image

4

    3

    ٢٤٧ متر مربع

    ٥٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه بخصم 33% (212متر+3 ادوار ) بخصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه 3 طوابق بخصم33% بفيو مفتوح بخصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٤٬٣٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,500,000=فيلا 3 ادوار بأجمد فيو خصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمليون 500 تعاقد كورنر بأميزموقع بخصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

4

    5

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,500,000=فيلا 3 ادوار بأجمد فيو خصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,400,000=فيلا 3 ادوار بأجمد فيو خصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا (757م + 3 ادوار +بتقسيمه ذكيه+ بخصوصيه كامله)

    Falcon for Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ٧٥٧ متر مربع

    ١٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    239م بمقدم 1,2 مليون و أقساط 12 سنه بفيو landscap

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٥٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٤٢٩٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر 245م أقرب إستلام من لافيستا مقدم 5% فقط

    متصدر

    GCR Developments logo image

4

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا(طابقين+رووف+جاردن) فيوGreenery بجوار ميفيدا

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢١٨ متر مربع

    ٥٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه بالتكييفات بالتقسيط علي 10 سنين

    Oaks Real Estate logo image

4

    3

    ٢٤٧ متر مربع

    ٦٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه بالتكييفات في التجمع الخامس

    متصدر

    Oaks Real Estate logo image

4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٬٣٤١ جنيه/متر مربع