شقق سوبر لوكس للبيع في سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 2

45 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في ذا سكوير متشطبة سوبر لوكس

    New Capital Home. logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٩٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس بالتكيفات و المطبخ بفيو مميز

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ذا سكوير – موقع مميز التجمع ال

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٥٣٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير متشطبه فيو علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه لقطه 178متر كامله التشطيب في ذا سكوير

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز وارخص شقه ارضي بجارين باكبر جاردين في التجمع

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز واكبر شقه 4 غرف متشطبه باميو فيو في الكومباند

4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى ذا سكوير متشطبه فيو علي حديقه واسعه

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب سوبر لوكس للبيع في ذا سكوير

    Magic Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٦٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 121 م متشطبه في كمبوند ذا سكوير التجمع الخامس

    رابح للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٨٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه 178متر في ذا سكوير

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ذا سكوير شقه 131 متر كامله التشطيب

    Smart Step logo image

2

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٥٠٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بتشطيب سوبر لوكس في موقع مميز للبيع

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير – فيو مباشر على اللاندسكيب

    Chances Real Estate logo image

2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٨٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125م متشطبه في كمبوند ذا سكوير التجمع الخامس

    رابح للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأرقى مناطق التجمع – كمبوند ذا سكوير

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ريسيل شقه بحديقه تشطيب فاخر علي حمام سباحه

    Go Green Egypt Real Estate logo image

4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ارضي بجاردن متشطب للبيع في ذا سكوير

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ والتكيفات ف ذا سكوير بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بحديقة في ذا سكوير صبور بالتجمع الخامس

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

1