شقق سوبر لوكس للبيع في هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 4

94 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٨٬٢٥٠ جنيه

    لفتره محدوده شقة 165م تشطيب فاخر بخصم علي التقسيط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٨٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٨٨٬٦٠٠ جنيه

    شقة متشطبه للبيع بخصم 35% ع الاقساط - نيست التجمع

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٠٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس للبيع و استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف سوبر لوكس - استلام فوري - التجمع الخامس

    Coldwell Banker Wealth logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع بالمطبخ و التكيفات - هايد بارك

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٧٠٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف سوبر لوكس - استلام فوري - التجمع الخامس

    Coldwell Banker Wealth logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك شقة متشطبة استلام فوري برايم لوكيشن

    La Costa For Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة الترا سوبر لوكس للبيع في هايد بارك

    Next Door Consultancy logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/للبيع/مطبخ و تكيفات/لوكيشن مميز/هايد بارك

    Home Destination logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطه للبيع ريسيل بالمطبخ + التكيفات/هايد بارك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف - استلام فوري - الترا سوبر لوكس - بسعر لقطه

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في هايد بارك

    Capital Lords Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٨٠٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ريسيل استوديو متشطب برايم لوكيشن / هايد بارك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٧٤٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع برايم لوكيشن تشطيب كامل بخصم 40%

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٥٣٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه 200م فيو مفتوح بخصم 6 مليون / نيست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٨٬٠٥٠ جنيه

    شقة متشطبة برايم لوكيشن بخصم ع التقسيط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٨٢٬٥٥٠ جنيه

    بخصم 45% امتك شقة 173م متشطبه بأميز موقع في التجمع

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٧٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤١٢٬٦٠٠ جنيه

    شقة 3غرف تشطيب فاخر بخصم 35% علي التقسيط / نيست

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٣٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة باقساط علي 7 سنوات بخصم 25% -نيست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٦٠ جنيه/متر مربع