شقق سوبر لوكس للبيع في مصر, صفحة 6

13,627 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مدينة مدينتي - المجمّع السكني الحادي عشر

    Better Estate Investment logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م سموحة - شارع ذكي رجب - مرسوم

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع زكي رجب, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف استلام فوري متشطبة بجوار الجامعة الامريكية

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري تشطيب سوبر لوكس و موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٧٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 95م سموحة - كومباوند مرسوم

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    3

    ٩٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن للبيع في دجلة بالمز تشطيب راقي

    Baytak. logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس كورنر في سوديك أكتوبر بلازا – إطلالة مميزة

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • شقة - 4 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في شارع الخلفاء الراشدين(الترعة) - المنصورة - الدقهلية
    1

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع بشارع الترعة الرئيسي بال

    شارع الخلفاء الراشدين(الترعة), المنصورة, الدقهلية

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بكمبوند مميز امام مدينتى تشطيب كامل

    Homy Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في هايد بارك

    Capital Lords Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٨٠٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بجاردن في بالم هيلز نيو كايرو متشطبه بخصم

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٩٦٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مميزة ارضي بجاردن غرب سوميد مجاورة 8

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في هايد بارك

    Treasure Real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 3غرف الترا سوبر لوكس برايم لوكيشن - جايد

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة خاصة جرين 5

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 189م متشطبه سوبر لوكس فى كمبوند وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع اول سكن ف الكلوب بارك متشطب بالكامل

    Gate real estate marketing logo image

    حديقة النادي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي الترا سوبر لوكس في جرين 5-سعر تنافسي

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي الترا سوبر لوكس في جرين 5-سعر تنافسي

    RE/MAX Everest logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 1 حمام للبيع في منطقة الزعفران - المنصورة - الدقهلية
    1

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بتقسيم الزعفران بالمنصورة

    منطقة الزعفران, المنصورة, الدقهلية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن مفروشه للبيع في هايد بارك

    Treasure Real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٩٥٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في دريم لاند داخل عمارات الاميرالد

    DMG logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٤١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اخرشقه للبيع دابل فيو علي اكبرlakeفي التجمع بالقسط

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧٨٬٧٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210م + 60م حديقة للبيع في زايد 2000 متشطبة

    Abrag 2 logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1مليون متشطبه بالتكفات و المطبخ بجوار سيتي سنتر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٠٬٣٠٩ جنيه/متر مربع