شقق سوبر لوكس للبيع في مصر, صفحة 2

13,626 عقارات أخرى
  • 26

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب الرا سوبر لوكس برايم لوكيشن

    Smart Home logo image

    شارع 296, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك ب ارقي لوكيشن بدجله بتشطيب الترا لوكس

    Smart Home logo image

    شارع 206, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن تشطيب تحفه 300م

    Smart Home logo image

    شارع 150, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمعمورة قرب مول العرب تشطيب سوبر لوكس

    المعمورة بيرل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨١ متر مربع

    ٢٥٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب الترا سوبر لوكس برايم لوكيشن

    Smart Home logo image

    الشطر السابع, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الترا سوبر لوكس مباني حديثه 2023 المنطقة التاسعه

    شارع افريقيا - امتداد مصطفي النحاس, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 180م بالحي الاول س لوكس خطوات التسعين لقطه

    Next Level Properties logo image

    الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المنطقة التاسعه موقع متميز خطوات من مصطفى النحاس

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عماره كامله للبيع في الاندلس العائلي الدور شقه لقط

    Next Level Properties logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في ارقي احياء التجمع الخامس شقه 175م سوبر لوكس

    Next Level Properties logo image

    الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا سوبر لوكس مباني حديثه 2015 موقع متميز

    شارع تحسين فرغلي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مباني حديثه 2015 موقع متميز 230متر سوبر لوكس

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع تحسين فرغلي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع الترا سوبر لوكس 230 متر مباني حديثه 2015

    شارع تحسين فرغلي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيزمنت سوبر لوكس للبيع في البنفسج 1 فيلات فوري

    El Hefny Group logo image

    محور احمد شوقي, البنفسج 1, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م فوري متشطبة متأجرة بعائد ثابت

    Aqar Misr logo image

    البنفسج 3, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في كمبوند بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    Best Deal For Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٤٤٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب سوبر لوكس-مطبخ وتكيفات طيبه جاردنز

    RE/MAX Everest logo image

    طيبة جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٦ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينة نصر الحي السابع

    Mostafa logo image

    الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٠٣٬٩٤١ جنيه

    شقتك سوبر لوكس عالمفتاح -ربع سنوي703الف او 19كاش

    Property Hills... logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٬٨٨٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م تشطيب خاص الترا فوري مع تكييفات

    Aqar Misr logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٢٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين سوبر لوكس استلام فوري دايركت ليك فيو

    Rank For Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٤٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري متشطبة بـ ويست فيو زايد وقسط 10 سنين

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع شقة 123 متر تشطيب الترا سوبر لوكس

    Turnkey Solutions logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300م دور 2 بعمارة خاصة في مساكن شيراتون

    AKARKOM R logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اوفر مميز شقة بتشطيب سوبر لوكس للبيع بسعر لقطة

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع