شقق سوبر لوكس للبيع في مصر, صفحة 50

13,669 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 118 متر بسعر مميز في سكن مصر الاندلس الت

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٢٣٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمنطقه حدائق الاهرام البوابة الاولى

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة 118م + 65م مارفيل المراسم نيو زايد

    Abrag 2 logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٦٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخرشقه كورنر فيو البحر في العلمين متشطبه HIGH END

    Impact Investments logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه فيو ابراج العلمين استلام فوري متشطبه

    Impact Investments logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م استلام فوري فى كمبوند ساكن على أرض الواقع

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نموذج 200 لليع تشطيبات خاصه فيو مفتوح غير مجروحه

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 190م متشطبه سوبر لوكس فى كمبوند وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام و المعاينه متشطبه بالكامل في R3

    Roots Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م بجاردن باتجاه بحري بتشطبة سوبر لوكس

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    211م بيع تشطيبات الترا سوبر لوكس خطوات من الخدمات

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٥٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | مدينة نصر – الحي السابع

    Property Network logo image

    شارع الطيران, رابعة العدوية, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المعادي ب القرب من نادي المعادي

    Find House Group logo image

    شارع شركة المعادي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م تشطيب سوبر لوكس باللوتس الجنوبية

    D COMUNITA RE logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٤٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة بجاردن متشطبة بالعاصمة بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    سيرانو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٧٨٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م هاى سوبر لوكس فى احمد فخرى م6

    Envigo Real Estate logo image

    شارع احمد فخري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170 متر بوان قطاميه تشطيب كامل بالجراج

    Ring Road Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على فيلات سوليك سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه سكن فوري من المالك اصيل بتكمله اقساط

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب سوبر لوكس 3 غرف نوم و2 حمام موقع

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥١٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فورى على الاجون وحمام السباحه العلمين

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأعلي نسبه تميز بالكموند وفيو غير مجروح بأقل سعر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 2نوم متشطبة بالتكيفات بالتجمع الخامس بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٩٠٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م سوبر لوكس فى حى الواحه مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م هاى سوبر لوكس احمد فخرى م6 مدينة نص

    Envigo Real Estate logo image

    شارع احمد فخري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع