شقق سوبر لوكس للبيع في مصر, صفحة 20

13,620 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند البارون سيتي بدائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٧٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    B10 | Corner Unit | Ultra Super Lux Finishing

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في عمارات النرجس - النرجس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع في أرقى مواقع التجمع الخامس

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 150م + جاردن50م متشطبه بالكامل بأقل سعر

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م استلام فوري فى كمبوند ساكن على أرض الواقع

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل بسعر لقطه من المالك مباشرة استلام فوري

    Property Group logo image

    شارع الحي الثالث, الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند سوليمار تشطيب الترا سوبر لوكس

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    سوليمار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٢٧٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق - شقة مفروشة بالكامل كمبوند ازاد

    Pro-Homes logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٦٧٬٩٢٧ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري متشطبه بالكامل بفيو مميز

    La Costa For Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٥٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وحدة ريسيل في سكاي لاين سموحة موقع مميز

    JMG logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٧٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة بالتكييفات في البروج بجوار المركز الطبي

    clear scope logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى القاهره الجديده منطقه القرنفل فيلات

    D COMUNITA RE logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 105 متر للبيع فى شارع الاندلس - مصر الجديده.

    Shield - DR3 logo image

    شارع الاندلس, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند مكاني على الدائري -تشطيب مميز

    Chances Real Estate logo image

    مكاني, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250 م للبيع مباني 2007/ امام شركه انبي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد الزمر, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضي 165 م/ تصلح اداري او سكني

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع رياض شمس, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة بالكامل بالتكيفات استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٩٨٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمطبخ والتكييفات للبيع122م استلام فوري متشطب

    Z Investments For Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    4

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٠٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سموحه (فالوري انطونيادس) 224 م

    RE/MAX Avalon logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٣٧٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب سوبر لوكس استلام فوري علي ڤيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٨٤٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة تشطيب كامل تسهيلات في السداد

    Remax Professional. logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٤٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٦٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع 207 م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة للبيع في نيو جيزة امبرفيل

    I-Move logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٣٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - دوران السيوف - بمساحة 150 متر

    Remax Top Agents logo image

    السيوف, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقه متشطبه استلام فورى سوان ليك

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٦٥٬٤٢٠ جنيه/متر مربع