شقق سوبر لوكس للبيع في مصر, صفحة 16

13,620 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة - استلام فوري للبيع في سراي - مرحلة S2

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٦٩٦٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه باقل سعر استلام قريب متشطبه بالكامل بخصم

    Impact Investments logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٨٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب فاخر بأطلالة مميزه على حديقة

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل - استلام فوري للبيع بمقدم و اقساط

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زهراء المعادي قرب قراقيش 145م سوبر لوكس

    العامر للتسويق العقاري logo image

    شارع الخمسين, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٣٤٤٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه استلام فوري علي فيو بخصم مغري

    Impact Investments logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٨٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في اوبرا ستي موقع مميز تشطيب الترا ي لوك

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٣٩٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة سوبر لوكس بالتكييفات -بحري و بسعر لقطة

    Right Direction logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى متشطبة بالفرش والاجهزة بمدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٢٧٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة B12 مدينتي الترا سوبر لوكس استلام فوري دور أول

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٣٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى متشطبة بأقل سعر فى قلب R3 بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٣٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 65 م للبيع بالفرش -دجلة لاندمارك-مدينة نصر

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقةB2مدينتي الترا سوبر لوكس استلام فور

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٨٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 196م فى قلب الشيخ زايد برايم لوكيشين

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٦٠٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 3 غرف في كمبوند نصر سيتي تاورز

    اشتري بيتك logo image

    نصر سيتي تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٢٥٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة B2 مدينتي سوبر لوكس بجوار Open Air Mall

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك الان متشطبه بسعر لقطه بشيراتون|بمقدم10%

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٢٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165 م سموحة ( ادمون فريمون )

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح كاملة العدادات تشطيب سوبر لوكس

    Wealth Platinum logo image

    شارع خليل مطران, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شيراتون قريبة من فندق راديسون 120 متر

    AKARKOM R logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م سموحة (أمام جرين بلازا)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع جرين بلازا, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس مفروشة في كورتيارد سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٠٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شيراتون 150م الدور الأول بعمارة حديثة

    AKARKOM R logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي B6 تشطيبات سوبر لوكس

    Honesty Gate Real Estate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في بيفرلي ٣٧٦م راااائعه موقع مميز

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٧٤ متر مربع

    ٤٠٬١٠٦ جنيه/متر مربع