شقق للبيع بالطريق الدائري مساحات صغيرة, صفحة 7

14,111 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٤٬١٧٨٬٣٥٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط 71م باطلالة بحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬١١٩٬٥٠٠ جنيه

    امتلك 70م باطلالة على البحر و تصميم عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٢٧٬٣٨٣ جنيه

    احجز غرفة 73 م وسط أجواء راقية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥٦٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٩٩٬٤٨٣ جنيه

    امتلك غرفة 86 م بإطلالة حمام سباحة رائعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٥٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٣١٬١٦٧ جنيه

    امتلك غرفة 73 م بمجاويش وخصوصية كاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥٧٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • إيست باي بيت البحر

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    الساحل الشمالي,سيدي حنيش,بيت البحر

    3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٥٩٬٤٠٠ جنيه

    شاليه 57م بإطلالة بحر مباشرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٥٤٬٣٣٣ جنيه

    احجز غرفة 73 م بجوار سنزو مول

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٧٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٩٤٢٬٩٥٠ جنيه

    وحدة 67م بتصميم عصري للبيع في الاحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٧٠٬٥٠٠ جنيه

    امتلك 65م باطلالة علي البحر و بسعر مغري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥١٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 60م بموقع حيوي مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • جلوري جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Eagles Developments
    القليوبية,مدينة العبور الجديدة

    3 - 7 غرفة

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٥٬٣٣٣ جنيه

    استثمر في غرفة 68 م بموقع حيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٨٣٬٢٥٠ جنيه

    امتلك شقة 85م بغرفتين في IBIZA BAY

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٧٢٥٬٨٠٠ جنيه

    امتلك شقة 59م بغرفة فندقية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 60م باطلالة جبلية هادئة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٩٣٨٬٠٥٠ جنيه

    71م بغرفة فندقية وڤيو بحر رائع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٦٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • في كوليكتيف

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 4 غرفة

  • 16

    شقة

    ٢٬٦٧٩٬٦٠٠ جنيه

    امتلك 58م بغرفة فندقية الدور التاني

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٦٧٩٬٦٠٠ جنيه

    وحدة 58م للبيع علي الهضبة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٧٧٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 60م باطلالة علي المدينة بسعر مغري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الان في شقة 59م باطلالة علي البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 60م الدور التالت باطلالة خلابة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سنترال ووتر ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,هايد بارك سنترال

    1 - 3 غرفة

  • 16

    شقة

    ٢٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع علي الهضبة 56م الدور التاني

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٥٢٤٬٥٠٠ جنيه

    استديو 51م بفيو مسبح في بلوو كريست

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 58م باطلالة علي البحر بسعر مغري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استديو 46م علي الهضبة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٢١٧٬٥٠٠ جنيه

    وحدة 65م بسعر مغري علي الهضبة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • اليفن ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٣٦٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة