شقق للبيع بالطريق الدائري مساحات صغيرة, صفحة 6

14,108 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو استلام فوري بموقع مميز في بلوم فيلدز

    4C Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٤٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في استوديو 60 م بعائد مضمون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفة 80 م قرب البحر وOld Town

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 60 م بسهل حشيش بإطلالة مساحات خضرا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 60 م بسهل حشيش وحمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • ويست كورتس اكتوبر الجديده

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,ويست كورتس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 80 م بتصميم ذكي ومساحة عملية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفة 78 م بمساحات تناسب احتياجك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٠٣٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في غرفة 80 م بموقع استراتيجي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفة 77 م بسهل حشيش بإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٠٣٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفة 80 م وسط حمامات سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • بوتانيكا تاون أوجامى

    السعر عند الإطلاق:

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,أوجامي

    2 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفة واحدة 71 م بأفضل سعر بسهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٢٨٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 81 م وسط خدمات متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ١٠١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفة 78 بإطلالة حمام سباحة بسهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٠٤٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفة 78 م واستمتع بالرفاهية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٠٣٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠١٬٣٣٣ جنيه

    احجز استوديو 58 م بمجاويش وقرب البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • يَم بيتش بلازا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفة 68 م قرب ممشى مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٣٤٬٦٦٧ جنيه

    امتلك غرفة 73 م وسط مساحات خضراء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٨٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٩٨٬٦٠٠ جنيه

    احجز استوديو 58 م بتصميم يطل على البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٩٩٬٤٨٣ جنيه

    امتلك غرفة 86 م بمجاويش بإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٥٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٣٧٬٦٦٧ جنيه

    استثمر في استوديو 58 م بعائد مضمون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٧٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • قرية مافي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٣٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في غرفة 73 م بأفضل سعر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٩٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٠٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 57 م وسط حمامات سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 58 م بمجاويش بإطلالة خلفية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٠٢٬٦٦٧ جنيه

    احجز غرفة 68 م بخدمات متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٧٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة 70م باطلالة علي المسبح في ايبيزا باي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٨٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • ووتر كريك دايركشن وايت

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Arabella
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,دايركشن وايت

    1 - 4 غرفة