شقق للبيع بالطريق الدائري مساحات صغيرة, صفحة 44

14,167 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٣٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة في الغردقة فيو بسين بمقدم 10%

    Knight properties logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢١٩٬٩٥٤ جنيه

    شقة غرفة وصالة 73 متر تطل على لاند سكيب

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١١٢٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٦٥١٬٦٨٨ جنيه

    شقة غرفة وصالة 84 متر تطل على البحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٩١٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٩٠٧٬٨٧٥ جنيه

    Studio apartment for sale at Scandic Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٥٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٧٢٤٬٩٦٥ جنيه

    فرصة 1BR Pool View بالممشى

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٦٣٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • ونس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٨١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Master Group
    الساحل الشمالي,العلمين,ونس

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو أرضي هايد بارك التجمع بأقساط موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٣ متر مربع

    ١٢٦٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٨٠١٬٦٠٠ جنيه

    2 bedrooms apartment for sale Hub Resort Hurghada

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬١٤٤٬١٣٦ جنيه

    استلام فوري – سكانديك واجهة بحرية مباشرة

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ١٠٠٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٨٩٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 46م بشاطئ خاص مشروع مميز بالاخياء تقسيط 5

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٠٦٠٬١٧٥ جنيه

    ستوديو استلام فوري بشاطئ خاص بوسط البلد مقدم 30%

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٩٧٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • دبليو جيت ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Dominick Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,دبليو جيت ريزيدينس

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع في بالم باركس نيو اكستنشن

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٧١٬٨١٨ جنيه

    شقه65م برايم لوكيشن باقل مقدم اقرب استلام

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٥١٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غرفه 78م باقل سعر مقدم 10% واقساط علي 8س

    Evergreen Properties logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٧٣ متر مربع

    ١٤٣٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت بموقع مميز في سولانا باقساط علي عشر سنين

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ١٠٥٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع لاجون | حديقة خاصة

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٩١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • بافيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Taj Misr Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بارقى تشطيب و افضل سعر بدجلة بالمز

    Master Key logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو غرفة بحديقة في مرحلة جراند بارك ريزيدنس

    Hyde Park Developments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٠٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٦٢١٬٩٢٠ جنيه

    إستديو للبيع في Kamaran الجونة

    Utopia logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٢٥٧٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأقل سعر في الـR8 العاصمه بأقل مقدم+قسط10س

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٢٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب للبيع في كمبوند نيوم -مستقبل سيتي

    RE/MAX Everest logo image

    نيوم مستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٦٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • ستيلا ريفيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,ستيلا ريفيرا

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقتك متشطبة بجوار هايد بارك بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 2نوم بالتجمع بجوار النادي الاهلي بمقدم 10%

    Roots Real Estate logo image

    كافالي ريزيدينس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٣٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    امتلك غرفة 62 م بجوار نيفيلاند مباشرة

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    استثمر في غرفة 62 م بعائد قوي بالغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    احجز غرفة 53 م وتصميم عصري للخصوصية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • لايت سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    MAK Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    3 - 4 غرفة