شقق للبيع بمحافظة البحر الاحمر مساحات صغيرة, صفحة 208

6,778 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٬٦٨٦٬١٢٥ جنيه

    استوديو 47م بإطلالة حمام سباحة داخل لاجونا الأحياء

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٥٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٧٣٤٬٥٤١ جنيه

    Studio apartment for sale Scandic Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٨٠٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٤٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 1 غرفة نوم في جراند روك، الممشى –

    Homes Bay logo image

    ذا جراند, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٦٢٬٤٠٠ جنيه

    شقة استوديو عصرية | مشروع كلان – مجاويش الغردقة

    Homes Bay logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٬٣٩٧٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على المسبح | مرتفعات الغردقة

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    Stone Heights فى طريق الهضبة بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٢٦٬٤٠٠ جنيه

    شقة ستوديو مودرن في كالا، سهل حشيش – 55 م²

    Homes Bay logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩٥٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم عائلية بتصميم مميز – 63 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو إعادة بيع فيو بحر بكمبوند ستوريا ديل ماري

    Home In Realestate logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٩٠٣٬٠٤٠ جنيه

    استثمار مضمون واستلام قريب 2026

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٥٣٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٢١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة أوضتين 88م Pool View في Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    ذا جراند, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة بحر مباشرة واستلام فوري بسعر مميز

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٥٢١٬٩٦٠ جنيه

    استوديو 57م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٦٦٤٬٦١٦ جنيه

    كمبوند فندقي جاهز يضم Suites & Apartments

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٣٠٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٥٧٠٬٧٥٠ جنيه

    Studio apartment for sale Florenza Khamsin Resort

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٧٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٤٨٬٠٠٠ جنيه

    Hurghada Heights فى الممشى السياحى بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٨١٬٧٣٨ جنيه

    استوديو 43 متر يطل على حمام السباحة فى وسط البلد

    Hurghadians Property logo image

    ارابيا ازور بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 65 متر مربع في الاحياء

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٩٨٬٨٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية قوية قبل الاستلام

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٤٧١٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥١٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ا 70 م² بتراس خاص بلقرب من شيراتون

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    استوديو 57م بإطلالة حمام سباحة في سهل حشيش

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٢٥٬٤٦٣ جنيه

    وحدة بحري – رؤية مفتوحة على البحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٣٠٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    Studio apartment for sale Red Hills Sahl Hasheesh

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment sea view at Stone Heights

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع