شقق للبيع بمحافظة البحر الاحمر مساحات صغيرة, صفحة 204

6,778 عقارات أخرى
  • 22

    شقة

    ٣٬٦٥٤٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة 63م بإطلالة مسبح بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    ذا جراند, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧١٦٬٥٦٠ جنيه

    Iconic Resort بطريق الهضبة بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤٨٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٦٥٬١٢٥ جنيه

    شقة غرفة وصالة على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬١٦٤٬٣١٩ جنيه

    ستوديو جاهز 54م بشاطئ خاص وادارة فندقية بمقدم 30%

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٥٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    Panorama Magawish فى مجاويش بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٦٥٤٬٠٠٠ جنيه

    غرفة 63م بإطلالة مسبح – الغردقة هايتس

    Hurghadians Property logo image

    ذا جراند, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٥٧٠٬٧٥٠ جنيه

    Studio apartment for sale Florenza Khamsin Resort

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٧٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٦٥٤٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment for sale at Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٦٩١٬٠٢٢ جنيه

    ScandicResort فى طريق عرابيا بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٩٠٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فيو حمام سباحه مساحتها 40متر مربع في الممشى

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين 88م تشطيب كامل إطلاله ع الشارع

    Hurghadians Property logo image

    ذا جراند, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه في الممشى السياحي مساحتها 38متر

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٨١٬٣٥٠ جنيه

    غرفة نوم 83م بإطلالة حمام سباحة في سهل حشيش

    Hurghadians Property logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٨٥٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٣٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 38م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفه 56م مطلة على حمام سباحة ببانوراما مجاويش

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٣٬٤٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 67 متر بمقدم 522 الف جنية بالتقسيط

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٨١٬٢٢٧ جنيه

    استثمر بموقع مميز بسهل حشيش بدون مق

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٧٩٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬١٣٧٬٥٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين وصالة تطل على حمام السباحة فى مجاويش

    Hurghadians Property logo image

2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين علي حمام السباحة بالهضبة بمقدم 20% فقط

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬١٦٤٬٣١٩ جنيه

    Studio sea view apartment Scandic Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٥٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٧٦٬٢٢٩ جنيه

    استوديو 56م بإطلالة حمام سباحة في فلورنزا خمسين

    Hurghadians Property logo image

    ارابيا ازور بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥١٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٤٧٧٬٥٠٠ جنيه

    ستوديو بموقع مميز وخدمات بتقسيط 5 سنين مقدم 20

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٤٧٬٦٢٥ جنيه

    استوديو 55م تشطيب كامل إطلاله جبليه

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣١٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 70 متر مربع استلام فوري

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع