شقق للبيع بمحافظة البحر الاحمر مساحات صغيرة, صفحة 151

6,778 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٣٬٨٥٤٬٣٤٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 78 متر فى Iconic Resort فى الغردقة

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٤٩٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 80 متر pool&sea view فىOro Beach

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 50م تشطيب كامل إطلاله ع الشارع

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٦٠٬٧٩٦ جنيه

    Studio apartment for sale at La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٧٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬١٩٨٬٦٢٥ جنيه

    شقة 65م² للبيع في لا جونا الغردقة بتقسيط 4 سنين

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢١٨٬٥٠٠ جنيه

    استوديو مشمس فيو حمام سباحه| في قلب الغردقة

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٤٩٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 57 م² بسهل حشيش – أقساط مريحة بدون مقدم

    Hurghadians Property logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٩٠٦٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين فيو البحر و الممشي السياحي

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    استوديو فاخر على المسبح في ريد هيلز – 0% مقدم!

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٠٥٬٩٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Oro Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٠٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٢٩٬٨٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 56 متر مربع في سهل حشيش

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٩٥٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 45 متر مربع في الممشى

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 83 متر Pool view ب Red Hills

    Hurghadians Property logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٦٦٬٣٢٥ جنيه

    استوديو بمقدم 273.265 باطلالة جبلية

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٤٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio with Private Jacuzzi | Aurora Palace

    Second Home Real Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٩٩١٬٧٠٠ جنيه

    ستوديو جاهز يطل علي البحر بشاطئ خاص و 3 سنين تقسيط

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٩٥٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاكوزي خاص فيو حمام سباحه - Aurora Palace

    Hurghadians Property logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٦٣٬١٢٧ جنيه

    شقتك في ALDAU جاهزه للاستلام

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٦٠٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 63 متر pool view فى Hurghada Height

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 80 متر فى One 7 بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٨٨٬٩٩٠ جنيه

    استوديو فيو حمام سباحه| الدور الارضي|منتجع لاجونا

    Hurghadians Property logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣١٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة Pool View بالممشى بمقدم 15% فقط

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة نوم بحر وحمام سباحة – تسليم فوري

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٣٣٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع