شقق للبيع بمحافظة البحر الاحمر مساحات صغيرة, صفحة 149

6,778 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٬٨١٢٬٥٨٤ جنيه

    استوديو 47م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٨٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٣٬٩٠٦٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٨٣٬٥٦٢ جنيه

    شقة 74م بمشروع مميز قريب من الخدمات 4 سنين تقسيط

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤٩٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٢٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمار مميز شقة بحديقة خاصة في مجاويش

    HPK logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٢٩٥٬١٨٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة بمساحة 73 متر مربع | شرفة

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٩٩٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    Studio pool view for sale at Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio sea view for sale at Stone Heights

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو – الدور الأولF10 – الدور الأولإطلالة على ا

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٦٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٠٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فيو البحر في Oro Beach - مع شاطئ خاص

    Hurghadians Property logo image

    منتجع جوليانا بيتش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر ستوديو بجاردن 31متر متشطب متاح الدفع اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٣١١٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٧١٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 59متر استلام فوري بشاطي خاص بعرابيا بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٨٤٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٦٠٬٧٩٦ جنيه

    استوديو بمسبح | لاجونا الأحياء بمقدم 20%

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٧٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٠٩٬٠٠٨ جنيه

    ستوديو للبيع في الاحياء مقدم 20% فقط 4سنوات تقسيط

    Hurghadians Property logo image

    ثري كورنرز رويال ستار بيتش ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٦٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة للبيع في واحدة من أشهر مناطق الغردقة

    HPK logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٧٦٠٬٧٩٦ جنيه

    Studio apartment for sale at La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٧٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو50م_الحجاز الرئيسي_تشطيب كامل_عقد اخضر

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة تطل على حمام السباحة و البحر

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٧٦٬٠٠٠ جنيه

    فرصة One Bedroom بالممشى بمقدم 15% فقط

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨١٢٬٥٨٤ جنيه

    استوديو 47 متر pool view LA GOUNA RESORT بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٨٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 39م بالممشي السياحي بتقسيط يصل اربع سنين

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٢٩٬٧٠٤ جنيه

    استوديو يطل على حمام السباحة فى سهل حشيش

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٤٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بمشروع مميز بمقدم 20% وخدمات فندقية متكاملة

    Hurghadians Property logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٤٠٬٣١٠ جنيه

    مشروع فاخر يمثل مدينة صغيرة متكاملة تشمل شاطئ خاص،

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 70م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع