شقق للبيع بكمباوند كيان, الشيخ زايد مساحات صغيرة, صفحة 4

96 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبه بالتقسيط بموقع مميز في كيان

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند كيان التوسعات الشمالية

    Ammaier for real estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كومباوند كيان للبيع استلام فوري متشطب

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة للبيع في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٢٬٤٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري بالقرب من مول العرب

    Inn Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فوري متشطبة جانب تشيل اوت بارك في كيان

    Property  Hills. logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 90 متر استلام فوري متشطبة بفيو مميز

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي المفتاح في الشيخ زايد بكمبوند امام هايبر

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري ف الشيخ زايد موقع مميز

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند كيان 90م 6 اكتوبر تكملة اقساط .

    Abrag 2 logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر لقطة في كمبوند كيان بدر الدين

    Abrag 2 logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 90م متشطبة بالكامل في كايان بدرالدين

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 90م متشطبة معاها تراس 44م استلام فورى

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣١٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري ف الشيخ زايد موقع مميز

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٠١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تكملة اقساط كمبوند كيان وصلة دهشور

    Abrag 2 logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نص تشطيب بسعر مميز جدا داخل كمبوند كيان

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    90 متر كاملة التشطيب استلام فوري بكمبوند كيان

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك علي المفتاح في الشيخ زايد بجوار اركان مول

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في كيان – بدر الدين

    Home Select for real estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 90 م مشطبه في مشروع Kayan (Badr eldin )

    Eureka Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جراند هايتس بسعر مميز و فيو جميل

    Real Vision logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع