شقق للبيع بكمباوند كيان, الشيخ زايد مساحات صغيرة, صفحة 2

96 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م استلام فوري فى كمبوند ساكن على أرض الواقع

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز بالتقسيط في كيان بدر الدين

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٥٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم + جاردن موقع مميز فوري ف كيان باقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٣٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٧٨٤ جنيه

    فيو مفتوح لشقة مميزة استلام قريب في كيان بدر الدين

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٩٠ متر مربع

    ٦١٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م استلام فوري فى كمبوند ساكن على أرض الواقع

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بإطلالة مميزة للبيع في كيان

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٣٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن سوبر لوكس للبيع في كمبوند كيان بالتقسيط

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 65م كيان زايد إستلام فوري متشطبة مقدم 880 ألف

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٤٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بمساحة جاردن 65 متر استلام فوري في كيان

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 65م متشطبه برايم لوكيشن استلام شهور باقل مقدم

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٥٢٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٤٨٬٤٢١ جنيه

    متوفر اكثر من 40 وحدة مختلفة في كيان بالتقسيط

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحديقة خاصة للبيع في كيان – إطلالة خلابة

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بروف متشطبة للبيع في كيان خلف مول العرب

    Property  Hills. logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٦٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه90+رووف برايم لوكيشن متشطبه جاهزه للسكنRTM

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن سوبر لوكس للبيع في كمبوند كيان بالتقسيط

    Driven Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن سوبر لوكس للبيع في كمبوند كيان بالتقسيط

    Driven Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس سوبر لوكس للبيع في كمبوند كيان

    Driven Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه90م² برايم لوكيشن ريسيل متشطبه جاهزه للسكنKayan

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع استلام فوري في التوسعات شماليه

    Crown Stone Realty logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٩٠ متر مربع

    ٨١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند كيان استلام ٢٠٢٦

    RE/MAX Al Mohager logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كيان بدر الدين استلام ٢٠٢٦

    RE/MAX Al Mohager logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ببينتهاوس 90م + روف استلام فوري في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه استلام فوري فى الشيخ زايد

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فوري موقع مميز ف كيان و اقساط 6 سنين

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٥٩٬٩٥٤ جنيه

    اميز شقه بجاردن غرفتين في كيان قسط علي 6 سنوات

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٨٬٤٤٣ جنيه/متر مربع