شقق للبيع بالشيخ زايد بمساحات صغيرة, صفحة 22

919 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 150م + جاردن50م متشطبه بالكامل بأقل سعر

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90م للبيع سوبر لوكس كمبوند حدائق المهندسين

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 70 م – للبيع – الحي 13 الشيخ زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في روضه زايد 70م مفروشه او فاضيه

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه غرفه دايركت علي النزهه متشطبه بتكييفات

    Evergreen Properties logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٦٧ متر مربع

    ١٠٢٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90م+جاردن55متر استلام قريب ف كيان وقسط ع 6سنين

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه غرفه واحده مقدم 5% علي 10 سنين اقساط

    Apart Real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة في قلب الشيخ زايد بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه مع جاردن للبيع - الكارما كاي

    Rokn Real Estate logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١١١٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استديو منطقة الخدمات بيفرلي هليز.

    Topaz Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90 م للبيع – كمبوند كيان بدر الدين

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في E2 Zed West

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٧٧٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في E2 Zed West

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٧٧٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في E2 Zed West

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٨٨٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مفروش للبيع فى أبراج زيد، الشيخ زايد

    Brokers Hub logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٦٦٬٠٠٠ جنيه

    دلوقتي تقدر تمتلك شقتك بقسط شهري14 الف بفيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٩٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٦٦٬٠٠٠ جنيه

    دلوقتي تقدر تمتلك شقتك بقسط شهري14 الف بفيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٩٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90م في كمبوند جامعة القاهرة

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٦٦٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية شقة للبيع بقسط شهري14 الف بفيو مميز

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٩٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك الشيح أمام نادي الجزيرة

    TREX logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في فاي من سوديك الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بالتكييفات , جنب كايرو جيت اعمار

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بكمبوند روضة زايد – الشيخ زايد

    Zayed Gate logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة في بدر الدين – الحي 16

    Zayed Gate logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةريسيل متشطبةبالتكيفات فZedبأقل سعر برايم لوكيشن

    Evergreen Properties logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

اكتشف أفضل شقق للبيع بالشيخ زايد مساحات صغيرة

تقع مدينة الشيخ زايد في القاهرة الجديدة، وهي مدينة حديثة تتميز بمجموعة متنوعة من الشقق المعروضة للبيع بمساحات صغيرة. تسلط السطور التالية الضوء على بعض مزايا الحياة في الشيخ زايد وكيفية العثور على الشقة المناسبة لك، وتحديدًا شقق للبيع بالشيخ زايد مساحات صغيرة.

بفضل التخطيط العمراني الرائع، تعتبر الشيخ زايد واحدة من أكثر المدن الجديدة الحديثة والمتقدمة في مصر. تُعتبر مدينة الشيخ زايد، واحدة من أكثر المناطق السكنية المرغوبة، هي واحدة من الأماكن التي توفر للسكان حياة هادئة بعيدة عن صخب القاهرة، مع الحفاظ على الراحة والرفاهية الحديثة.

توافر شقق للبيع بالشيخ زايد مساحات صغيرة وكبيرة

ستجد في الشيخ زايد مجموعة واسعة من الشقق للبيع، الشيء الجميل حقًا هو أن المدينة توفر خيارات لكل الأذواق والميزانيات. من الشقق الصغيرة المكونة من غرفة واحدة إلى الشقق الكبيرة ذات الثلاث غرف وأكثر، ستجد بالتأكيد ما يناسب احتياجاتك. تتميز الشقق في الشيخ زايد بالتصميمات العصرية والأمان، وهي تعد من أكثر الخيارات المرغوبة في السوق العقاري المصري.

ابحث عن شقق بحديقة للبيع في الشيخ زايد

ابحث عن شقق 40 متر للبيع في الشيخ زايد

بالنظر إلى جميع المزايا التي توفرها الشيخ زايد، لا عجب في أنها أصبحت واحدة من أكثر المدن إقبالًا للسكن في مصر. بغض النظر عن حجم الشقة التي تبحث عنها، ستجد بالتأكيد ما تبحث عنه في هذه المدينة الجميلة.  إذا كنت تبحث عن الراحة، الهدوء، والرفاهية، فإن الشيخ زايد هو المكان المثالي لك.

مزايا السكن في الشيخ زايد في شقة بمساحة صغيرة

الشيخ زايد مكان يتميز بالهدوء والجمال الطبيعي، مع وجود مرافق متكاملة تلبي احتياجات السكان. الشيخ زايد هي المنطقة المثالية للأفراد والشباب الذين يبحثون عن الراحة والهدوء والخصوصية بعيدًا عن ضغوط العمل. الشقق ذات المساحات صغيرة في الشيخ زايد توفر الفوائد التي تلبي احتياجات الأفراد الذين يبحثون عن الراحة والحياة المستقلة. هذه الشقق مصممة بشكل ذكي للاستفادة القصوى من المساحة المتاحة، مع توفير المرافق الأساسية.