شقق للبيع بمصر مساحات صغيرة, صفحة 131

13,687 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة جاهزة للاستلام في بلومفيلدز – فرصة مميزة!

    Realtors logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٨٣٠٬١٤٠ جنيه

    شقه مميزه جدا ف الشيخ زايد متشطبه وجاهزه للسكن

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب فيو جاردن والمول البيع بالفرش

    Escan Group logo image

    شارع ابو بكر الصديق, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة جاهزة للاستلام في بلومفيلدز – فرصة مميزة!

    Realtors logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في الحي 13 – الشيخ زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • في ليفل

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٦٦٬٨٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,في ليفيلز

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في الحي الثالث – المجاورة الثالثة

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الثالث, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب فيو جاردن بالقرب من الخدمات

    Escan Group logo image

    شارع ابن الهيثم, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B12 – استلام فوري فرصة مميزة ل

    New Home Investment logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند بريفادو فيو وايد جاردن

    New Home Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B11 – أرضي بجاردن فرصة مميزة ل

    New Home Investment logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥٨٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • الجازي ماريوت ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٢٢٤٬٧٣٣ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Jazi Egypt
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,محور محمد نجيب,الجازي ماريوت ريزيدانس

    3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع بالتقسيط امام نادي الصيد اكتوبر

    Rokn Real Estate logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٨٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٣٤٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب5% وقسط يصل الى 10 سنين في 74م - Coy Voya

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه فيو بحر و سكاي بوول| مارفينتو, الاحياء

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    المرحلة الخامسة - استوديو بحديقة خاصة للبيع

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٦٤٧٬٢٤٢ جنيه

    وفر 10%: ستوديو بفيو بحر وحمام سباحة

    ROI For Real Estate logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٤٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • أمبرفيل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    NEWGIZA
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,أمبرفيل

    استوديو, 2 - 4 غرفة

  • 30

    شقة

    ٧٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 73 متر ب Veranda بسهل حشيش بالتقسيط

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٩٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة بجاردن للبيع بأقل سعر بسوديك

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بجوار الحي الدبلوماسي فى العاصمه+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٧٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٧٤٥٬٩١٧ جنيه

    استوديو 59 متر side sea view فى Cala Sahl Hasheesh

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٩٧٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٣٠٠ جنيه

    شقة Pool View بالممشى بمقدم 15% فقط

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • كابيتال جرين

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Capital Hills Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,كمبوند كابيتال جرين

    3 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة بجاردن بهايد بارك بموقع وسعر مميز

    Property Hills Star logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مدينتي b12 باطلالة مفتوحة وبحري

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥٦٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة للبيع 82م بسعر مميز بكارمل سوديك

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٣٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استثماري للبيع بأقل سعر بالتجمع تقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٤٧٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٤١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز وبقسط شهري 21الف فقط في العاصمه

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • جبال السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    السويس,العين السخنة,جبال السخنة

    1 - 3 غرفة