شقق للبيع بالقاهرة مساحات صغيرة, صفحة 147

4,540 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دجله لاند مارك في مدينه نصر ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٤٤٬٣٨٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة فندقية بالجار متشطبة بالتكييفات بمقدم 5% فقط

    GCR Developments logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع في دجله لاند مارك في مدينه نصر ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بالقرب من النادي الاهلي و محور المشير

    One Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ١١٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 78م للبيع في مدينتي B12– فيو مفتوح على الخدمات

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٤٧٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع في دجله لاند مارك في مدينه نصر ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 70م تشطيب كامل بمقدم 5% و اطول فترة سداد كليو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في القرنفل اول بلكونه

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٤١٬٥٦٠ جنيه

    امتلك غرفه فندقيه امام البرج الايقوني,العاصمه

    ERMA Real Estate logo image

    منطقة الأعمال المركزيه, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٢٠٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 55م استلام فورى فى دجله لاندمارك مدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع في دجله لاند مارك في مدينه نصر ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه وجهه غرفتين 87م فى قطاميه جيت معمار المرشدى

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٢٢٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى 85م بسعر لقطه مليون و 800 كاش

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 85م استلام فورى فى قطاميه جيت المعادى

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع كاش بدجلة لاند مارك في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دجله لاند مارك في مدينه نصر ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٢٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع اقل من سعر السوق - اول قسط اخر 2026

    Aspire Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع في دجله لاند مارك في مدينه نصر ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الياسمين خالصه اقساط

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 87م تكملت اقساط وجهه

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلالة نافورة وجاردن كمبوند وان قطامية

    Chances Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٣٣٬٢٨٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 65م فى المستقبل سيتي قسط 9 سنين - شركة القمزي

    The Map Investments logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٦٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع 10د للمطار بمقدم 5%

    One Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ١٠٬٣٧٥ جنيه/متر مربع