شقق للبيع بالقاهرة مساحات صغيرة, صفحة 145

4,540 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زهراء مدينه نصر

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

    زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٢٣٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    زهراء مدينه نصر

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

    زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٩٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحدائق العاصمه قدام كل الخدمات

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو بقلب القاهرة الجديدة سراي بمقدم 510K

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن في زهراء المعادي بمقدم 178 الف

    One Real Estate logo image

    ريحانة ريزيدنس, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٢٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه بالسعر الافتتاحي فى العاصمة بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤١٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٤١٬٥٠٠ جنيه

    ستديو 73م في سراي استلام فوري متشطب بالكامل

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤٧٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٤٤٬٤٠٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه بفيو لاجون بالعاصمة بالتقسيط علي 12 سنة

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٣٩٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرف واجهة على التراك ولاند سكيب بالتجمع

    Feeds logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٤٤٬٣٨٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٣٣٬٢٨٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب الاستوديو الوحيد بالمشروع فيو لاجون

    Close Well Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في ميفيدا بمطبخ والتكيفات|جاهزه لسكن

    Merak Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٨ متر مربع

    ١٤٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استوديو بمساحة ٧٠ متر مربع في آي سيتي التجمع

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٣٣٬٢٨٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٤٤٬٤٠٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 75 م للبيع في عمارات تبارك - زهراء المعادي

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م للبيع بخصم كاش يصل ال40% فى التجمع الخامس

    Step One Real Estate logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٥٧ متر مربع

    ٢٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    قسط ع 15سنه امتلك ستديو بمقدم295K ف طلاله بخصم64%

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٤٤٬٣٨٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر استديو للبيع باقل سعر ف تاج سيتي لسرعه البيع

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زهراء مدينه نصر

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

    زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٧٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه ارضي بجاردن بسعر زمان

    Eviča logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 365 الف امتلك ستوديو استلام قريب ف هايد بارك

    Closer logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع