شقق للبيع بالقاهرة مساحات صغيرة, صفحة 134

4,508 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقة ( 76 م ) للبيع فى بلوم فيلدز بالجراج

    Realpals Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف مدينه نصر في دجله لاندمارك استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ١٩٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 87 متر بسعر لا يقارن علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٢٥٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة برايم فيو فيذا فليدج بسعر خاص

    CBE New Homes logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان في *نيو جاردن سيتي* R5

    Feeds logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 87م مميزه غرفتين استلام شهرين تكملة اقساط

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري تكملة اقساط مميز جدا

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديوا 71م بسعر لا يقارن علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٢٣٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 89م في دجلة لاند مارك في مدينه نصر ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ١٩٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديوا 43 متر في لوكيشين مميز علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٣٠٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 87م مميزه غرفتين استلام شهرين تكملة اقساط

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو 86م تشطيب كامل ريسيل بأقل سعر - هايد بارك

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٦٩٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 85 متر مربع طوب احمر ، 2 غرف و 1حمام

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديوا 64م بسعر لا يقارن اقل من تلت سعر الشركه

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 85 متر بسعر لا يقارن اقل من تلت سعر الشركه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديوا 66م في لوكيشين مميز في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90متر بسعر لا يقارن اقل من تلت سعر الشركه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مع حديقة للبيع في نورث بارك آي سيتي التجمع

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديوا 55م في اميز مشروع في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 85 متر بسعر لا يقارن علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديوا 65 متر في اميز لوكيشين علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 78م في ريحانة أفينو طوب أحمر

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري تكملة اقساط مميز جدا

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بدفعة حجز مسترده 250,000+ قساط ع 7 سنين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه89م في لوكيشين مميز امام الجامعه الصينيه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ١٩٬٦٦٢ جنيه/متر مربع