شقق مفروش جزئياً للبيع في أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 4

482 عقارات أخرى
  • 23

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام قريب و مطله على اللاجون بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فورى بارك فيو في زيد ويست Y تاورز

    The Way logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في زيد ويست جاهزة للسكن مع اطلالة على بارك

    The Way logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فورى بارك فيو في زيد ويست اقل سعر

    The Way logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٧٬٢٤٥ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات استلام فورى فى زيد تاورز

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٨٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في أبراج زيد بارك

    Hefnawy Group logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن شقة متشطبة استلام 2027 للبيع في زي

    Rokn Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز غرفه استلام ورى - بالتكييفات - متشطب

    Gate real estate marketing logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٨١٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 متر بالتقسيط في E3 Zed West

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 متر بالتقسيط في E3 Zed West

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 متر بالتقسيط في E3 Zed West

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعرشقةمتشطبةبالتكيفات وامطبخ استلام فوري فZED

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦١٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري لوكيشن مميز بأقل سعر ريسيل

    Evergreen Properties logo image

3

    2

    ١٩٩ متر مربع

    ٣٨٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوده شقه للبيع بموقع متميز في زيد يست

    Egypt Best Properties logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٢٢٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٣٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمطبخ والتكيفات في ZED West

    I-Move logo image

2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١١١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٨٬٤٥٠ جنيه

    ستوديو بمساحة شقة بالتقسيط متشطب بالتكييفات في zed

استوديو

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٨١٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع موقع مميز في ZED West

    I-Move logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٨٬٤٥٠ جنيه

    ستوديو بمساحة شقة بالتقسيط متشطب بالتكييفات في zed

استوديو

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٨١٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٨٬٤٥٠ جنيه

    ستوديو بمساحة شقة بالتقسيط متشطب بالتكييفات في zed

استوديو

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٨١٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة فاخرة داخل Zed West بإطلالة بانورامية وتشطيب

    الافين للتسويق العقاري logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٠١٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٥٣٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط ستوديو بتراس دور عالي للبيع في ابراج زد

    Driven Properties logo image

استوديو

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٨٠٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٣١٧٬٤٥٧ جنيه

    للبيع شقه 168م استلام فورى فى zed بسعر مميز جداا

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦١٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةريسيل متشطبة بالتكيفات فZED بأقل سعر في الماركت

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن شقتك في قلب الشيخ زايد في زيد تاورز

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات في ابراج زيد ويست فيو مفتوح

    Crown Stone Realty logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع