شقق مفروش جزئياً للبيع في أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 2

482 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ف الشيخ زايد لوكيشن لاند سكيب مقدم 2 م

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٨٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦١٥٬٩٨١ جنيه

    شقة فندقيه114م 2غرفه متشطبه بالمطبخ والتكيف ف ZED

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٢٢٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف فوري ابراج زد متشطبة بالتكيف اقل سعر

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٤٤٬٧٤٧ جنيه

    شقة للبيع | زايد ويست – أورا | استلام 2027

    La Costa For Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٨٢٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأبراج زيد الشيخ زايد موقع مميز

    Premium Real estate logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو مميز في أبراج زيد - الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو مميز في أبراج زيد ويست - الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٦٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فاخرة في "زيد ويست Park Side Residence

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في زيد ويست بالشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٨٨٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أبراج زد ويست استلام فورى

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد دقايق من هايبر بمقدم 10%\10س

    متصدر

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ وتكييفات - أبراج زيد الشيخ زايد

    Brokers Hub logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٤٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكيفات في ZED towers zayed

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجوار النادي الاهلي بقسط طويل

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٥٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 184م تكيفات والمطبخ دوبل فيو استلام فورى

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٦٣٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت للبيع 224 متر في زد الشيخ زايد استلام سنه

    Rokn Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٢٢٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز بالتقسيط في Zed West

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز بالتقسيط في Zed West

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز بالتقسيط في Zed West

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح لشقة بالتقسيط في PSR Zed West

2

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٦٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح لشقة بالتقسيط في PSR Zed West

2

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٦٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٩٤٬٠٥٠ جنيه

    شقة مميزة بالتقسيط في E3 Zed West

2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٨٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٩٤٬٠٥٠ جنيه

    شقة مميزة بالتقسيط في E3 Zed West

2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٨٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٩٤٬٠٥٠ جنيه

    شقة مميزة بالتقسيط في E3 Zed West

2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٨٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ف الشيخ زايد لوكيشن لاند سكيب مقدم 2 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٨٬٨٦٧ جنيه/متر مربع