شقق مفروش جزئياً للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 3

124 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج العالمين بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٧٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج العالمين بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    بيتش فرونت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٧٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج العالمين بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٧٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج العالمين بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٧٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب في ساحل الشمالي فيو بحر بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • يود البحر

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,يود

    1 - 2 غرفة

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مطله على اللاجون استلام سنه و بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مطله على البحر _ استلام خلال سنه_ قسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع مطله على اللاجون بقسط يصل 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٩٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بفرش فندقي في ابراج العالمين فيو مفتوح

    Rokn Real Estate logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ١١٩٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه جاهز للاستلام بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • بوتانيكا تاون أوجامى

    السعر عند الإطلاق:

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,أوجامي

    2 - 3 غرفة

  • 29

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مطله على اللاجون بمقدم 5% و قسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٧٩٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بأقل سعر | دبل فيو بحر ولاجون

    Selection Code logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في دايركشن وايت | فيو لاجون | استلام

    Blocks logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في مراسي – سيدي عبد الرحمن

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٢٠٨٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فى شاليه كامل التشطيب قسط فى رأس الحكمة

    متصدر

    Anchor for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • سواي بيوند دوس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Akam Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,دوس

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر استثمار اماراتي فمصر صف اول عالبحرBeach Plaza

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر استثمار اماراتي فمصر صف اول عالبحرBeach Plaza

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي للبيع مطله على اللاجون و بقسط يصل 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٠٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٧٣٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 غرفه فيو لاجون بتقسيط على 8 سنوات!!!

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٤٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬١٨٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه مميز 3 غرف دبل فيو بتقسيط على 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٤٩٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • قرية مافي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٣٩٬٤٠٠ جنيه

    ادفع المقدم والصيانه واستلم شاليه في | رأس الحكمه

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شالية متشطب بالكامل بأقساط 7سنوات

    Evergreen Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢١٬٣١٣٬٣٣٦ جنيه

    شاليه علوي – موقع مميز مباشر على البحر وفيو مفتوح

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٩٥٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٩٥٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة في ساوث ميد، الضبعة، الساحل الشمالي

    Property Network logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٢١٦٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٧٣٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 غرفه فيو لاجون بتقسيط على 8 سنوات!!!

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٤٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • وادي إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    3 - 5 غرفة