شقق مفروش جزئياً للبيع في الغردقة, صفحة 8

326 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٧٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مطله على اللاجون و بأقساط على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١١٨٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره بإطلالة على البحر و بقسط يصل 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٠٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود ! شقة للبيع بإطلالة بحرية و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مطله على اللاجون و بأقساط على 5 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود ! شقة للبيع بإطلالة بحرية بمقدم 15% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • الهامبرا واتر فالز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    AKA Group
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,شلالات الهامبره

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 18

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره بإطلالة على البحر و بقسط يصل 5 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين مطله على البحر مع خطة تقسيط حتى 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه فاخره باطلالة على اللاجون و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باطلالة مزدوجة على البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شدوان الجونة ارضي بجنينة موقع متميز على اللاجون

    Re/Max IBuild logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ١٨٤٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بإطلاله على البحر و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين دايركت على اللاجون بقسط يصل 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع صف اول على اللاجون و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع مطله على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٤٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع في موقع مميز قريب للبحر بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف للبيع بموقع قريب للبحر و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع دايركت على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبه بالكامل باطلالة على البحر في سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي غرفتين مطله على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع بإطلاله مميزه و اقساط على 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم صف أول شالية 3 غرف متشطب وتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول شالية 3 غرف متشطب بدون مقدم وتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول شالية 3 غرف متشطب بدون مقدم وتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك باطلاله البحر لفتره محدوده باقل سعر لا تتردد!

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك باطلاله البحر لفتره محدوده باقل سعر لا تتردد!

    Egypt Best Properties logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع