شقق مفروش جزئياً للبيع في كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, صفحة 2

64 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800 الف شالية للبيع(بالمطبخ+التكيفات)شروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف ال El patio case استلام فوري

    Creative Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقه في كمبوند مميز في الشروق

    Creative Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٤٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بالقسط علي 6 سنوات

    Creative Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٥٩٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٤٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فندقية تحت ادارة كونكورد بمقدم 450 الف

    متصدر

    GCR Developments logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٦٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • إل باتيو كازا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,الباتيو,باتيو كازا

    3 - 5 غرفة

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأميز موقع شقة 150م بالتكييفات والمطبخ إستلام فورى

    LEVERAGE logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800 الف شقة للبيع(بالمطبخ+التكيفات)شروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب فندقي باكبر عائد استثماري امام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    2

    ٦٦ متر مربع

    ٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "واجهة بحري" بتشطيب كامل ومطبخ في باتيو كازا -

    Next Door Consultancy logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري ف وصال الشروق بتسهيلات

    New Avenue Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • بارك سايد الشروق

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٠٦٧٬٥٤٥ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,معادى فيو,بارك سايد الشروق

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تشطيب كامل مع 4 تكييفات و المطبخ

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٩٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٩٥٧٬٢٥٠ جنيه

    شقة للبيع بتشطيب فندقي في الشروق امام مدينتي 4

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة استلام فوري ف المعادي فيو متشطبة بالتكييف

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٠٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري قسط علي 6 سنوات

    Creative Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 990الف شالية للبيع(بالمطبخ+التكيفات)شروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٧٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • الباتيو سولا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٠٢٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,الباتيو,الباتيو سولا

    1 - 5 غرفة

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة فندقية 66م بإدارة كونكورد السلام أمام مدينتى

    The Map Investments logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي الوايد جاردن الترا سوبر لوكس في وصال

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع بالتقسيط علي 6 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب فندقي كامل فيو روعة Lagoon لوكيشن مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خدمـة 5 STAR - تشطيب مميـز - بواجهة بحـري + كورنـر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • أيفى ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٩٢٤٬٩٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    AGEC Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,ايفى ريسيدنس

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الحي الاول فيلات الشروق تشطيب فاخر 190م

    Impact Investments logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٠٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة كاملة التشطيب البروج ريسيل فيو فلل

    Allocate Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة161م متشطبة فيو بحري في برايم لوكيشن تقسيط15سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 100م بفيو خيالي Landscape برايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالتكيفات استلام فورى البروج Terrace

    Grand House Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٦٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • جراندا لايف

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Egygab
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,جراندا لايف

    2 - 3 غرفة