شقق مفروش جزئياً للبيع في كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل

5 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة أرضي بحديقة خاصة للبيع ارقي كمبوند

    La Costa For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة سوبر لوكس موقع مميز و استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيبات فاخرة مع تكييفات مركزية

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل مع حديقة 95 متر جاهزة للسكن

    Country For Real Estate logo image

3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٦٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه ف كابيتال جاردنز كمبوند بالم هيلز

    Sonic For Real-Estate logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • كابيتال جاردنز بالم هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٢٣٩٬٩٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,كابيتال جاردنز - بالم هيلز

    2 - 3 غرفة