شقق مفروش جزئياً للبيع في حي المعادي, صفحة 2

119 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع على كورنيش المعادي تشطيب مودرن

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مساحة كبيرة سوبر لوكس للبيع بالمعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    طريق مصر حلوان الزراعي, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه مقارنه بالمعروض صف اول نيل مجهزه بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مساكن نيركو الشطر الثالث بموقع مميز

    شارع مساكن نيركو, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣١٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار Hilton فيو بانورامي على النيل تشطيب+تكييفات

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٧٠٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • اشجار دارنا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    M2 Development
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي,أشجار دارنا

    2 - 4 غرفة

  • 28

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية بتراس للبيع في دجلة المعادي القاهرة

    Muabark Group logo image

    شارع 206, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سرايات المعادي القاهرة مصر

    Muabark Group logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في ارقي كمبوند في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف الترا لوكس ارقي كمبوند في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع (ريسيل) 200م في كريستال بلازا فيو مفتوح

    INVEST PRO logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • V المعادي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Value Developments
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي,معادي في

    2 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعادي تشطيب سوبر لوكس

    Guides Real Estate logo image

    شارع اللاسلكي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعراج العلوي في المجاورة السادسة

    bnb logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في تقسيم دجلة الجديد للبيع في زهراء المعادي

    bnb logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٢٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زهراء المعادي الشطر الثامن

    bnb logo image

    الشطر الثامن, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أحلامك في نيركو: إطلالة مفتوحة ورفاهية تامة

    متصدر

    AMAKEN Misr logo image

    شارع مساكن نيركو, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣١٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • نكست لايف

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Next Home Development
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي,نكست لايف

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بيع الترا لوكس اوبن فيو زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس بدجلة بالمعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع 250, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجلة 186م تشطيب فاخر بالتكييفات والمطبخ

    Good Deals logo image

    اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٦٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مساحة 200 متر للبيع بالمعادي الجديدة

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع النصر, اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رائعة 220 متر 3 غرف نوم تشطيبات الترا لوكس

    Cairo Gate Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • دجلة ريزيدنس 79

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    القاهرة,حي المعادي,دجلة

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع اول سكن سوبر لوكس في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر السابع, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي النيل للبيع بكورنيش المعادي سوبر لوكس

    Guides Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبع في شارع الجولف سرايات المعادي

    Malaz RealEstate logo image

    شارع الجولف, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر ديلوكس للبيع بالمعادي الجديدة

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع النصر, اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٣١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع بالمعادي الجديدة

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع اللاسلكي, اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٤١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • كواترو

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Alsedek Development
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي,كواترو

    2 - 3 غرفة