شقق ريسيل في محافظة الجيزة, صفحة 61

1,613 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقه استلام فوري مقدم 5.6 مليون باقل توتال

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمباوند كييفا للأهلي صبور تشطيب كامل

    Al Ahly Sabbour logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٩٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو لاندسكيب شقة200م ريسيل بحري فوري في باتيو اورو

    Allocate Real Estate logo image

    ابني بيتك 4, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م متشطبة اقساط في سوديك ريسيل موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٨٥٬١٥٠ جنيه

    ريسيل شقة في سوديك فوري بجاردن على فيو 158م VYE

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٥٨ متر مربع

    ٨٨٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن هاوس اقل من ماركت موقع مميز متشطب فوري sodic

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٨٠٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    سوديك ريسيل شقة في vye 120م فوري لوكيشن مميز جدا

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل مقدم شقه استلام فوري ب 4.85 مليون

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا وحدتك ريسيل في كمبوند village west

    Royal Hub Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكين شقة بجاردن فوري 186م ريسيل اقل سعرsodic

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٧٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر في احسن مرحله برايم لوكيشن فيو تحفه

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م كورنر في أي سيتي أكتوبر – استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت SODICشقة متشطبة ريسيل فوري موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٦٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت شقة فوري ريسيل 158م موقع مميز SODIC

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٠٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاي سوديك للبيع ريسيل بموقع مميز جدا

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 143م فوري ريسيل في SODIC VYE افضل موقع اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٨٧٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقه دبل فيو استلام فوري مقدم 5.3 عقد قديم

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة اقساط في موقع مميز سوديك ريسيل 110م

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٨٥٬١٥٠ جنيه

    اقل مقدم شقة ريسيل فوري بجاردن في سوديكvye على فيو

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٨٨٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة ريسيل متشطبة ف قلب زايد بجوار هايبر

    Property Hills Star logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٦٦٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكين شقة بجاردن فوري 186م ريسيل اقل سعرsodic

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٧٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين اعادة بيع بسعر لقطة لوجار الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري ريسيل 120م موقع مميز اقل من ماركت SODIC

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بسعر لقطة استلام فوري كمبوند جولز

    Abrag 2 logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن شقة فوري في سوديك vye باقل من ماركت

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٧٠٨ جنيه/متر مربع